Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek lehet esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem párt találni?

Figyelt kérdés
Szerintetek kb átlagos 10/4,5 max 6-os fiúként tetszhetek a jelenlegi kiszemeltemnek aki a szemembe olyan 10/8-as kűlsőre bár még szerintem szebb lesz mert még fiatal nagyon, vagy más lányoknak tetszhetek? Az igazság az, hogy több kiszemeltem is van, aki belsőre is szépnek tünt/tűnik. De talán eddig még ez a lány a legcukibb szerintem. És azért tartom magam átlagosnak mert általánosba igaz, hogy én voltam minden lány álma. Viszont nlmostanában volt olyan, hogy többen azt mondták, hogy nem nézek ki jól. Volt olyan is aki azt mondta mostanában is, hogy helyes vagyok. De valahogy magam sem látom olyan helyesnek. Valamiért azt gondolom amikor a tükőrbe nézek (amit alig bírok megtenni, mert ilyenkor ellenséget látok magamban :D) Úgy látom sokkal helyesebb fiúk vannak nálam. És ők érdemlik meg a normális, szép lányokat, én annyira nem! Persze az igazság az, hogy belsőre viszont szép vagyok. Viszont ami miatt még kevésbé tartom magam helyesnem az az, hogy 174 cm mellé (ami szerintem még jó magasság) Vagyok 54 kg, igaz izmos vagyok. Meg kockahasam van, mert edzek. De akkor is szerintem kicsit nyeszledt vagyok!

2020. febr. 9. 17:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 16/F.
2020. febr. 9. 17:04
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Hol vagy te 10/8-as?
2020. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát szerintem sehol, de másnak tetszhetek.
2020. febr. 9. 19:04
 4/6 anonim ***** válasza:

amúgy is... "jelenlegi kiszemeltemnek aki a szemembe olyan 10/8-as kűlsőre" - kérdező, tehát a srác sehol sem írta, hogy magára értette ezt (ami remélem, hamar változik, valakinek úgyis tetszeni fogsz:)).

de amúgy nem ezen múlik, hogy x/10 vagy-e vagy nem, mert valakinek 10/10-es vagy, valakinek meg max 3/10-es.

2020. febr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hol vagy te 174 centi, de komolyan

Tudtok ti számolni, plázában van a Pepco üzletben egy testhosszúságú mérő, állj oda.

2020. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem neked csak annyi bajod van, hogy talán csak van egy kis önbizalomhiányod vagy lehet nem is pont az. Lehet inkább az ami nekem is volt annyi idősen mint neked, hogy elég sok jó csajt. Páwa, "menő", gazdag srácokkal láttam együtt! És utána jöttem rá, hogy ezeknek a lányoknak a fele volt csak velük a haszon miatt együtt. Másik fele meg azért mert jobban ezek a srácok mernek bepróbálkozni! Téged sem érdekeljen az, hogy mit gondolnak rólad. Pl az első egyben harmadik válaszadóval sem foglalkozz, mert kicsit hülye szegény :D. Igen mindenki tudja, hogy létezik egy olyan dolog, hogy mérleg. A 174 cm meg nem alacsony, hanem még pont ok. Alatta lennének gondok, de inkább 169-170 cm alatt a rossz. De nekem annó 177 cm-el volt 175-176 cm magas nőm. A testsúlyvés alkat nem számít, valakinek az a testalkat is be jöhet! Ha általánosba sok mindenkinek tetszettél. Tutti most is így van, mert gondolom nem csúnyúlhattál annyit csak nem veszed észre! Tehát legyél rámenős merj oda menni egy számodra 10/10-es csajhoz is. Mert nem több nálad hiába gondolod ezt! Ha nyitott vagy akkor a full ideálodat is meg találhatod! És lehet párszor elkűldenek, akár trágár módon is. De nem halsz bele, akkor sem vesztettél semmit. Én is 18 évesen találtam meg az első páromat, aki 2,5 évvel fiatalabb volt nálam. És ez azért sikerült mert nyitott voltam és mertem. kezdeményezni. Én is 1-2 éven belűl szerintem kiégtem volna! Viszont ismerek olyat aki 25 éves jelenleg. Nem volt nyitott, igényeiből. nem tudott vissza venni! És 20 évesen elkezdett keményen kristályozni azért, hogy hátha felszed valakit mert ugye ez magabiztossá teszi meg boldog lesz a cucctól. De függő lett végűl, amit azóta már lerakott. De a múltban ragadt és még most is tini csajt akar magának. Mindenki perveznek hívja, de nem az mert azt nevezik annak aki szexuálisan bántalmaz kiskorúakat és oda kell egy bizonyos pszihopata viselkedés is. Sajnos a mai emberek. már minden szót jogtalanúl használnak! És azért nem lett barátnője mert amikor lány nyitott felé még akkor sem merte folytatni nagyon a dolgokat!


"amit alig bírok megtenni, mert ilyenkor ellenséget láttok magamban" Ezt most mégis, hogy érted? Utálod magad, vagy van valaki aki hasonlít rád és utálod vagy szivesen kiütnéd? Vagy talán rejtőzik mégis benned valami beképzeltség? Vagy rejtett skizo Ezt nem értettem! De annyit írok, hogy te ne drogozz semmi képp szerintem :D!

20/F

2020. febr. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!