Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez miért van? Most erőltetnem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Most erőltetnem kéne? De hát nem szeretném.

Figyelt kérdés
A barátnőmnek én vagyok az első barátja, velem volt az első csókja, és minden szupi dolgot most tapasztal ki. Nekem volt már előtte kapcsolatom, de érte igazán odavagyok. Nagyon sokat küzdöttem azért hogy az első randinkra eljöjjön és utána is csak kicsivel volt könnyebb. Már 8 hónapja együtt vagyunk, sok dolgot átvészeltünk eddig együtt, és az idő során csak még sokkal sokkal jobban beleszerettem. Viszont és most jön a kérdés lényege. Pár napja az ölemben ült és igazából csak hozzám bújt, amikor megkérdezte hogy miért van az hogy ő minden lánytól meg mindenkitől hallja hogy a srácok rájuk másznak, és erőltetik az első alkalmat, de hogy én nem vagyok ilyen és hogy ez most hogy van?! Mondtam neki hogy nem éreztem úgy hogy neki ez most téma lenne, hiszen például kb 2 hónap kellett neki hogy megszokja azt ha csókolózás közben simogatom a fenekét. Mondta hogy nem, igazam van még nem igazán tudja mit szeretne. Szerintetek beszélgessünk róla? Vagy próbálkozzak nála be? Mert picit olyan csalódott volt a hangja. Lehet van valami ami érdekli/ izgatja csak nem szeretné, nem meri elmondani. Most mi legyen? Én nem szeretnék semmit ráerőltetni és én tényleg úgy éreztem hogy benne még nincs ilyesfajta vágy....

2020. febr. 19. 06:17
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

"Nagyon sokat küzdöttem azért hogy az első randinkra eljöjjön és utána is csak kicsivel volt könnyebb."


"kb 2 hónap kellett neki hogy megszokja azt ha csókolózás közben simogatom a fenekét"


Minek kell ezt az egész kapcsolatot erőltetni?!


Amúgy nem, dehogy beszélj vele...pfff.

2020. febr. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem érzem úgy hogy erőltetem... más srácok/férfiak is szoktak “küzdeni” lányokért/nőkért. Elhívni randira, ha fél akkor annyit együtt lenni, beszélgetni hogy már ő is akarja. Szerintem ez természetes dolog
2020. febr. 19. 06:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg igenis beszélj vele. A lányok ilyen téren nyitottabbak, sokszor könnyebb nekik elmondani a gátlásaikat ha rákérdezel, hogy ő erről mit gondol, stb, nem nekik kell odaállni eléd, hogy ez meg ez van.

Az persze fontos, hogyha te kezdeményezed ezt a beszélgetést, akkor légy türelmes, ne akard mindenáron kifaggatni, az nem jó ha úgy érzi magát mint egy vallatáson. És talán mondanom sem kell, hogy ne kezdj el dühöngeni, veszekedni vele ha kimondja az őszinte véleményét, mert akkor többet nem fogja. Ne érts félre, nyugodtan elmondhatod neki a saját álláspontodat, csak azt egy nyugodt, kulturált hangnemben. Ha érzi azt, hogy ez téged tényleg érdekel, és nem fogod azért bántani, mert elmondja, akkor szinte biztos hogy el fogja mondani mit gondol.

Hajrá :)

2020. febr. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Eszemben sincs vallatni, és felemelni a hangom!
2020. febr. 19. 06:43
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát pedig ha a csajt hónapokig győzködni kell, akkor megnyugodhatsz, hogy megette a fene az egészet!

Majd rájössz, most úgyis hiába magyaráznám.

2020. febr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Persze, beszélj vele!

Az, hogy rákérdezett, szerintem arra utal, hogy vágyik rá ő is, csak nem mer kezdeményezni. Lehet, hogy úgy érzi, hogy egy nő nem csinálhat ilyet... Szerintem próbálkozhatsz is, csak óvatosan, hogy érezze, hogy szeretnéd, de semmiképp nem erőltetnéd. :-)

2020. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!