Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratommal kb 1 hete nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal kb 1 hete nem talalkoztunk, es ennek ellenere tegnap kb 1 ora chateles utan lekoptatott aval az indokkal hogy o megy jatszani?

Figyelt kérdés

Tul reagalom vagy mas lanynak is rosszul esne?

17/L


2020. febr. 29. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Túlreagálod. Neki is van élete, fogadd el, hogy nem tud minden percben veled foglalkozni.
2020. febr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek rosszul esne, de sokmindentől függ az, hogy jogosan sértődsz-e meg rajta vagy sem. Egyáltalán milyen játékról van szó? Azon kívül hogy nem találkoztok, menyit beszélgettek szóban, írásban? Mennyire volt tartalmas az a beszélgetés amikor lelépett? Van még sok kérdés amire ha magadban választ keresnél akkor jobban átláthatnád a szituációt, nem feltétlen tett ezzel rosszat akár neked akár a kapcsolatnak.

Én úgy vagyok egyébként az ilyen helyzetekkel, hogy a barátnőm ott lesz holnap is és holnap után is normális esetben. Tudunk beszélni pár órával később is, akkor is ha találkozunk, stb. Játékban viszont van hogy valami nagyon fontos meccs lesz amiben számítanak rád a barátaid, vagy valami olyan dolog fog történni amire félévente van lehetőséged és nem szeetnéd kihagyni. Ilyen esetben szerintem érthető ha inkább azt választja.

Ha nem történt ilyen szitu akkor nyilván jogosan sértődsz meg és érthető hogy rosszul esik, de itt is van még egy csomó tényező, lehet hogy nagyon fáradt volt már és ki akart kapcsolódni egy kicsit, vagy ilyesmi.


Én azt mondom hogy ha ez nem rendszeres és nem válkasztja a játékot helyetted minden nap, akkor az ilyen egyedi esetekkel semmi probléma nincs :) Nyilván ha ez rendszeressé válik, akkor pedig le kell ülni és beszélnetek kell a problémáról és keresni kell egy megoldást ami mindkettőtöknek megfelel :)

2020. febr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Van mas no!
2020. febr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!