Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez miért van? Nagyon aranyos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Nagyon aranyos meg minden de azért ez zavar.

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 5 hónapja vagyunk együtt, de az utóbbi egy hónapban nagyon ragaszkodó lett. Tök antiszoc, nem akar társoságba menni. Folyton bújós. Most hétvégén havi gondja volt és az egész hétvégét nálunk töltötte. Folyton olvasott, filmetnéztünk. Ma kb délután 4kor hozzám bújt és elaludt, alig tudtam alóla kimászni. Folyton együtt akar lenni, csókolózni, összebújni, ölelkezni, az ölembe ülni, simogatni egymást. De a hálószobában töltött intim idő lecsökkent, és sokkal többet akarja hogy foglalkozzak vele. Hogy beszéljek vele hogy legyen olyan mit volt? 17F

2020. márc. 1. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Kommunikáció, kommunikáció és kommunikáció.


Ne haragudj, kicsim, tudod, hogy imádlak, de ez már egy kicsit sok nekem.


Persze ha te csak dugópajtinak akarod használni..

2020. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg történt valami az életében, megváltozott valami ami miatt rosszul érzi magát és nagyon szüksége van rá hogy szeretve legyen és biztonságban érezze magát.

Ne cseszd le kérlekszépen, ne vond kérdőre hogy "Juli miért vagy matrica?", inkább kérdezd meg, hogy mi bántja, történt-e valami negatív.

Ha egész hétvégén nálatok volt, nekem elég gyanús, hogy otthon a szüleivel nem oké valami és nem kap tőlük elég szeretetet, tőled próbálja pótolni

2020. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6%
Mennyi gondod van ba*alak meg
2020. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez amúgy jó dolog bár meglátod mennyire szeret. De ha előtte ezt nem csinálta és megint olyan lesz akkor szerintem hiányolni fogod..De amúgy lehet, hogy valamiért fél, hogy elveszít de szerintem ezt beszéld meg vele, hogy miért csinálja ezt..
2020. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülj nek haver! Azért csinálja, mert szeret. Tudod, a nők nem csak b.szni akarnak... Az is lehet hogy fáj neki... De erre ne nagyon gondolj, mert csak stresszelsz. Vagy... Tudod mit? Go dolj bele, hogy milyen lenne, ha nem lenne. Ugye szar mi? Vagy, ha nem akkor neked már nem kell... Ilyen ez... Tudom, szarul hangzik de így van.
2021. júl. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!