Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratom sosem vesz nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom sosem vesz nekem virágot nonapra, valentin napra meg soha. Valaki tanács? Lentebb

Figyelt kérdés
Hogyan tudnam tanító jelleggel “megbuntetni”, hogy jobban figyeljen ram? kérjem meg egyik fiú ismerősöm hogy vegyen nekem virágot és vigyem haza? vagy valami esetleg ahol észrevenné magat és a feltekenyseg megolne?
2020. márc. 8. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Én vettem egy gyönyörû viràgot,szeretném àtadni neked.

Hol talàlkozzunk?

2020. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne játszmázz, az sehova nem vezet. Szinplán mond meg neki, hogy jólesne, ha ezen alkalmakkor gondolna rád és akár csak 1 szál virágot kapnál tőle.
2020. márc. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Vagy csak szimplán nem akar megünnepelni azért, mert a világ abban az 50%-ában vagy, aki 2db X kromoszómával született.
2020. márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme lenne? Mind a nőnap, mind a Valentin nap egy ugyanolyan nap mint a többi. Miért csak ezeken a napokon kéne kedveskedni a másiknak? Én a helyedben nem akadnék fenn ilyeneken, ez csak felesleges konfliktusokhoz vezet.
2020. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Soha sem vesz semmit, nem draga ajándékra vagyom hanem a gesztusra, hogy igenis gondolt ram, és fontosnak érezhetem magamat. igazából soha nem vesz semmit szulinapomkor egy csokit se🤦🏻‍♂️
2020. márc. 8. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A 2. válaszolóval értek egyet. Minden kapcsolati probléma ott kezdődik, ha a dolgok nincsenek kimondva.
2020. márc. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!