Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm fiú barátja próbálj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm fiú barátja próbálja megfúrni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

(Technikai problémák miatt, khm félrenyomtam, újrafeltéve)


Okés, szóval a baránőmmel már 5 hónapja együtt vagyunk, és van ez a srác (hívjuk most Eleknek), aki próbálja megfúrni az egészet, eleinte nem vettem komolyan de ahogy telik az idő és még mindig, folyamatosan bepróbálkozik....


Kezdjük az elején. Elek szerelmet vallott a barátnőmnek (még előttem egy pár hónappal), a barátnőm elutasította, és azt mondta neki legyenek barátok.


Aztán jöttem én. Összejöttünk, és megbeszéltük, hogy vannak fiú barátai (fiús osztályba jár), és én mondtam, hogy persze, nincs ezzel semmi gond, nekem is vannak lány barátaim is. És ez rendben is volt...

Egészen addig amíg Elek el nem kezdett neki olyanokat írni, hogy a baránőm az élete értelme, nélküle nem tud élni. Elek legjobb barátja is (akivel barátnőm szintén jóban van) ráírt, hogy mennyit sír miatta Elek esténként, meg hogy ne csinálja ezt vele mert tönkre teszi...

Én itt már elkezdtem kicsit kiakadni, ez volt november táján.

Decemberben egyik hétvégén Elek részegen felhívta, hogy miatta itta le magát, és hogy mennyire szereti őt. (!) Itt azt mondtam a barátnőmnek, hogy megbeszélem vele én a dolgot, de határozottan megtiltotta, merthogy fontos barátja és nem akarja elveszteni. Én meg, hogy ez így nagyon nincs rendben, és ha engem nem enged semmit sem tenni, csináljon ő valamit.


Azóta ezek a dolgok alábbhagytak, cserébe elég sokszor kapom magam azon, hogy mellőzve vagyok, hogy Elek elém van téve, ha priorításokról van szó.

Megbeszéltük, hogy találkozunk barátnőmmel, erre jött egy üzenet, hogy be kéne fonni Elek haját, ő csak úgy repült....

Hétvégente (amikor nem szoktunk találkozni, mivel messze lakunk) általában beszélgetni szoktunk, viszont mostanában egyre gyakrabban történik az az eset, hogy mondja, hogy most ne beszéljünk, mert fáradt, én meg hogy rendben (tényleg fáradt, mert sokat kell tanulnia, és nehezen alszik). Ilyenkor elköszönünk egymástól, jó éjt, meg ilyenek. Aztán később tudom meg hogy ő valójában hajnali kettőig beszélt messengerhívásban Elekkel. Azt mondja, hogy "vészhelyzet volt" de elég hihetetlen számomra, hogy a csávónak 2 hetente van vészhelyzete és valahogy mindig a barátnőmet találja meg...


Egyszerre érzem magam becsapva és értéktelennek. Bármikor felhozom barátnőmnek ezt a témát, azt mondja, csak túlreagálom, és hisztizem... És innentől kezdve nem lehet már komoly diskurzust folytatni.


Mit tegyek?



2020. márc. 22. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Öhmm...mondjuk szakíts??
2020. márc. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1-esnek

Igen, mindenki ezt mondja a környezetemben, úgy hogy erről nem is tudnak. Csak az alapján mondják ezt ahogy a kapcsolatunk dinamikáját látják. És értem is, hogy ez lenne a leghelyesebb.


De miért van az, hogy mégis nehezemre esik?

Olyan mintha nem lenne jogossága. És az egész valójában csak bennem zajlik.

Én élem meg így.

2020. márc. 22. 09:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ó, istenem...

Nyilvánvaló minden, Mekk Elek az első neki, te meg egy rohadt nagy papucs vagy, aki teljesen aláássa a saját önbecsülését azzal, hogy kitartasz egy ilyen ribizli mellett. Majd ha megcsal (ami bőven esélyes, hogy már megvolt), mi lesz? Majd jössz ide újabb kérdéseket kiírni, hogy miért ribizli minden csaj? Csináld te is ugyanazt valakivel, mint ő, ne koppanj, ha holnap esetleg bejelenteni, hogy lapátra vagy téve Későnk Elek miatt. Az ilyen csajt max. a 220 masszameg ezek után. Nem viccElek.

2020. márc. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tuti szakítanék. Egyszer Elekkel isznak kicsit és már minimum egymás szájába is lesznek, ahogy ez az ilyen szoros barátságoknál ez lenni szokott.
2020. márc. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy szakítanék. Nem választás elé állítanám vagy ilyesmi, hanem szakítanék. Ha annyira kell neki Elek, hát akkor ott van, őt nem tudja nélkülözni, téged viszont igen. Meg kevesebbet foglalkozik veled, hogy vele tudjon többet, hát gratulálok neki.
2020. márc. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. Kísértetiesen hasonló kapcsolatom volt egy lánnyal. Még a családi programjára is "Eleket" vitte magával. Pár hónapig nyeltem nagyokat, aztán végül a lány hagyott ott engem. Ne vesztegesd az idődet ilyenekre, tanulj az én hibámból. Legyen boldog Elekkel.
2020. márc. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. márc. 22. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!