Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Két éve vagyok együt a paromal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cc27 kérdése:

Két éve vagyok együt a paromal de viszont nem élünk együtt. Ma nősül a bátya de nem vit magával. Az okát nem mondta Nem tudom mit gondoljak lehet hogy nem is szeret? Vagy nem is gondolja komolyan a kapcsolatunkat.

Figyelt kérdés
2019. jún. 30. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció! Nehogymár nekünk kelljen tippelgetni. Ha 2 év után nem vagytok képesek nyíltan beszélni, akkor az egésznek semmi értelme.
2019. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Szégyell téged. Nekem is volt olyan csaj aki tényleg csak arra kellett, meg kéznél volt, de a vasárnapi ebédre nem vittem volna haza az biztos mert nem ütötte meg azt a szintet hogy felvállaljam a család előtt.
2019. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%

"Két éve vagyok együt a paromal de viszont nem élünk együtt."

Ez fából vaskarika.

.

Örülj, nem mondta ki azt, hogy nem vállal fel családja, rokonai előtt!

Szexpartnernek viszont jó vagy.

2019. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 és #3 Esküvőről van szó, tehát vendéget (barátnőt) nem feltétlen hívhat. Főleg, hogy nem tudjuk, a párja bátyjával milyen a kérdező kapcsolata. Ha a kérdező nem lett meghívva a tesó álltal, akkor nem a párja a bunkó.
2019. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

#4

Ez így baromság. Én még nem jártam olyan esküvőn ahol a vőlegény testvérének a párja nem lett volna ott ha volt éppen komoly párja.

2019. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem köteles meghívni egy számára idegent, mert ugye az a kérdésből nem derül ki, hogy egyáltalán ismerik-e egymást és ha igen, milyen a viszony köztük. Az esküvő nagyságától is függ, ha szűk, pár emberes, akkor még érthető is.
2019. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
A tiétek nem párkapcsolat, hanem barátság extrákkal. A "párod" nyilván nem tekint a párjának, még kevésbé a családja részének.
2019. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

2 év! Ez mintha elkerülte volna a figyelmeteket. Az már normális esetben nem idegen.

De azt se értem, hogy miért nem adott erről magyarázatot neked.

2019. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
#8 Miért szerinted az normális, hogy 2 éves kapcsolatban idegenek tippjeit várjuk, hogy miért keletkezett ez a szitu? :D
2019. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Az normális, hogy 2 éve együtt vannak, de nem élnek együtt?
2019. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!