Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Dj a barátom, hogy viszonyulja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dj a barátom, hogy viszonyuljak ehez?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ha igazán szeret úgysem csal meg vagy ilyenek, de mégis csak dj és sok lánnyal van dolga szerintem. Biztos üzeneteket is kap tőlük. Nem akarok szakítani vele vagy egész nap ez miatt veszekedni, csak az lenne a kérdésem, hogy hogy viszonyuljak ehez, hogy zárjam ki teljesen ezeket? Nagyon köszönöm a rendes válaszokat!

2020. márc. 23. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt komolyan felteszed magadnak, akkor nem sok értelme van a kapcsolatnak.

VAGY megbízol benne, akkor TUDOD, hogy nem csal meg, VAGY NEM, akkor meg úgyis hamar vége lesz az egésznek a féltékenykedésed miatt.

Mellesleg attól, hogy valaki körül sok másik nö van, nem fog megcsalni, és attól, hogy nem látsz körülötte mást, még megcsalhat, ez ugyanis csak az illetötöl magátál függ, ha komolyan gondolja a hüséget, akkor 500 meztelen nö sem csábítja el, ellenkezö esetben meg elég, ha a buszon ránéz valaki.

2020. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem minimum egy dj gyóntatófülke szinten van akkor nincs miért izgulni.

Én ismerek olyan dj-t, akivel 1 csaj se állt szóba.

2020. márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Most Sehogy mert nincs party élet de tuti nem egy martin garrix hogy minden csaj oda van érte....
2020. márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak "dj" ismerőseim, de mivel nem nagy helyeken lépnek fel csak pubokban, házassági bulikon, stb. így semmivel nincs több potenciális nő körülöttük, mint akörül, aki irodában dolgozik. Gondolom neki is csak másod állás és inkább hobbi, mint komoly munka, szóval nem kell ráparáznod. Ahogy az első is írja, a megcsalás nem attól függ, hogy mennyi lehetősége van, hanem attól, hogy mennyivel él, ha él-e egyáltalán. Én is voltam huzamosabb ideig olyan helyen, ahol sok csaj volt, de volt barátnőm, szóval nem történt semmi.
2020. márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lazy Lover ***** válasza:
100%
ill ha olyan menci mint B-j $horty aki minden nap más csajjal hetyeg akkor lesz okod a féltékenységre :D
2020. márc. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!