Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ti csináltok olyat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti csináltok olyat, hogy elköszöntök a párotoktól este, de közben órákig fent vagytok utána?

Figyelt kérdés

Olyan is volt már, hogy elköszöntök, de nem várjátok meg, hogy a párotok visszaírjon, de közben fent vagytok?

Mi az oka? Nem szeretnétek beszélni tovább a szerelmetekkel aznap? Segítsetek megérteni :D



2020. ápr. 9. 19:36
 1/8 anonim válasza:
92%
Általában elfáradunk már, és nincs kedvünk dumálni/írkálni. Aztán lazulás képpen telózunk még, és ez néha elcsúszik akár 1-2 óráig is😬😂
2020. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért is kérdeztem, mert akivel beszélek pár hónapja, most nincs suli és fent van éjfélig és utána elköszön, hogy álmos és megy aludni, de általában reggel 6ig fent van, és még azt sem nézi meg, hogy elköszöntem, közben délután 3ig alszik és azt mondta, hogy aludt kb 15 órát de közben láttam, hogy nem aludt.. viszont mikor beszélünk, óránként mondja, hogy hiányzom neki és szeret, stb, tervezi velem a jövőjét, stb. csak olyan fura.. :)
2020. ápr. 9. 19:50
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy 3kor felkel és éjfélig beszélünk, , de van mikor csak óránként válaszol stb, de van mikor 1 óra alatt nagyon sokat beszélünk.. szerintem lehet, hogy feleslegesen aggódom :)
2020. ápr. 9. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem volt neha de pl elkoszonok h megyek de azzan valamibe beleakadok a telefonon amit meg nezegetek (nem kell felreerteni) szoval elkoszones utan felnezek pl instata vagy fb es azokat nezegetem meg kicsit, ilyesmik miatt volt
2020. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha én elköszönök akkor le is lépek azonnal. Van, hogy meg sem várom az ő írását. Max csak reggel nézem meg, és azzal együtt Jó reggelt-et is kívánok.

Ne vedd a szívedre szerintem, hogy ő ilyen. :)

2020. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
Van hogy egyszerre lelépek, van hogy megvárom míg vissza ír, van hogy meg sem nézem de fent vagyok, ilyenkor van általában az hogy felhúzott. :D
2020. ápr. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ha elköszönök utána már nem vagyok fent le fekszem aludni csak reggel nézem meg megint.
2020. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi minden este hívásozunk, elköszönünk és mindketten alszunk.Ha valamelyikünk nem akkor azt mondja is hogy még fenn marad vagy játszik.
2020. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!