Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mondjam el neki, vagy hívjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki, vagy hívjam el valahova majd vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik több mint egy éve és hát beszélgetünk, aztán eltűnik hónapokra.

Viszont egyre jobban azt érzem, hogy el kéne neki mondjam, hogy tetszik nekem, még ha el is utasít. Akartam már, csak azt mondták, hogy várjak még Viszont azóta eltelt lassan 4 hónap.

Valami tipp?


2020. ápr. 11. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd el és mondd el neki ne hátráltasson semmi. Ez egy jó ötlet.
2020. ápr. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne mondd, egy ilyen bejelentéssel nem fog tudni mit kezdeni. 4 hónapja nem beszéltetek, előtte is szakaszosan, semmi olyan helyzet nincs arra hogy ezt érdemes lenne kiadni magadból, mert csak lefagyna és menekülne. Ha akart volna komolyabbat, akkor nem tűnt volna el ennyi időre.


Elhívni elhívhatod viszont, abban nincs semmi. Maximum tényleg azt mondja hogy bocs, nem, de legalább abból már tudod hogy semmi nem lett volna ebből.


Most a szívás az hogy a járvány erősen bekavar, úgyhogy ezt lehet jegelni kéne míg nem normalizálódik a helyzet.

2020. ápr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Félreérthetően írtam.

Beszéltünk abban a négy hónapban is.

Csak szeptemberben csinálta azt, hogy beszéltünk és oktober végén írt újra.


Bocsánat, tényleg nagyon félreérthető volt.

2020. ápr. 11. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igen is meg kell próbálni legalább neked is megkönnyebbülés.
2020. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!