Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csinálnátok a helyemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben? Van egy lány 3hete együtt vagyunk! Oda vagyok érte és ő is értem! Kiderült terhes lett a volt barátjától akivel már nincsenek együtt! Persze a csaj meg akarja tartani meg velem is maradni! Nem tudom mit csináljak!

Figyelt kérdés
2020. ápr. 15. 21:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát... egy 3 hetes kapcsolat nem lehet komoly már bocsi... egy gyerek nagy felelősség. Ha igazán szereted és úgy érzed annak a gyereknek egy jó életet tudnál teremteni akkor hajrá, de amúgy ha nem vagy benne biztos nagyon át kell gondolni. Megkérdezhetem hány éves vagy?
2020. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
24 a lány 22
2020. ápr. 15. 21:52
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Szakítanék.

Nekem még nem hiányzik gyerek. Ha ő akar legyen az ő dolga. Én még a sajátomat se szívesen vállalnám fel, nem hogy más gyerekét...

2020. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát korban teljesen jó. Nagy felelősség a gyerek. El tudod képzelni a jövődet egy olyan gyerekkel aki nem a tiéd de csecsemőkorától te neveled fel?
2020. ápr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sajnos én is a szakítás fele hajlok! Nagyon rossz érzés lenne vele lenni,úgy hogy közben egy másik sráctól terhes!
2020. ápr. 15. 22:05
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
menekülj....
2020. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Még mielőtt nagyon kötődnétek egymáshoz tedd meg a szakítást...
2020. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom magamban!Csak nehéz!
2020. ápr. 15. 22:11
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Előbb utóbb ha nem lesz abortusz úgyis visszamegy az exéhez. Szerintem ne vállald be. Csak neked lenne rossz jobb most szakítani még. 3 hét az nagyon gyenge kapcsolat.
2020. ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Azért ez nem egy egyszerű helyzet.

Igaz, én már nem vagyok tini, de én soha nem zártam ki, hogy pl. egy egyedülálló anyukával járjak. Az, hogy valaki terhes, nem sokban különbözik ettől.

Természetesen azért a kép árnyaltabb, jópár egyéb szempont is szerepet játszana. Mondjuk az, hogy társat keres, vagy a (leendő) gyereknek pótapukát? Mert tapasztalataim szerint a legtöbben inkább utóbbit. Hogy tudja a gyereket a kapcsolattal összeegyeztetni? Sokan nem tudják helyén kezelni egy gyerek mellett a kapcsolatot. Természetes, hogy egy anyának a gyermeke a mindene, de egy olyan kapcsolatban, ahol lépten-nyomon éreztetné velem, hogy csak egy mellékszereplő vagyok, nem maradnék. A jövőbeli tervei sem irrelevánsak. A "gyorsan házasodjunk össze, mert a gyereknek apa kell" hozzáállást nem tudnám díjazni. De ha a gyerek ellenére is hajlandó egy normális ütemű kapcsolatot fenntartani, értem ez alatt, hogy nem rohan, ismerjük meg egymást, járjunk jó ideig, és ha már biztos, utána házasodjunk össze, akkor miért ne? Ha álmaim nőjéről kiderülne, hogy terhes, de helyén kezelné a dolgokat, akkor nem látnám akadályát, hogy összejöjjünk.

Az sem teljesen mindegy, hogy hogyan lett terhes. Nyilván nem ugyanaz, amikor valaki egy hétvégi buliban kapja be a legyet, mint az, aki egy 5 éves kapcsolat végén, csak miután megtudta a pasi, lelécelt. Az sem mindegy, hogy mennyire csinált ebből titkot. Persze, ne azzal kezdje, hogy "terhes vagyok, ismerkedünk?" De ne is titkolja.

Szóval: összetett kérdés ez. A döntés természetesen a tiéd, de szerintem ezt azért alaposan át kell gondolni.

2020. ápr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!