Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Én szeretem de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Én szeretem de ő már nem szeret úgy ezért közös megegyezés alapján szakítottunk de még mindig hiányzik.

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy ráírjak e vagy felesleges több mint fél évet voltunk együtt szakítás után barátok maradtunk de nem igazán keressük egymást én úgy vagyok vele hogy majd keres ha hiányzom neki de attól tartok nem fog szerintetek írjak én neki?
2020. ápr. 24. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne írj. Elmondta hogy nem szeret már, vége van a kapcsolatnak is. Koncentrálj magadra és a figyelmed másra fókuszáld, pl. legyél a barátaiddal többet vagy nézegess új dolgokat amik érdekelnek.
2020. ápr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem probald meg, nem veszithetsz vele semmit
2020. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat igazából barátok vagyunk és ő is írt lehet úgy van vele mint én
2020. ápr. 25. 15:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Fél év az semmi! Amit érzel fellángolás .. 2-3 év után lehet komolyról beszélni , ennyi idő alatt csak felszínes ismeret alakul ki.
2020. okt. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!