Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátommal nem rég szakított...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nem rég szakítottunk, de állítja, hogy szeret, csak még nem tudja mit szeretne. Tartjuk a kapcsolatot. Szerintetek, hogy viselkedjek vele, hogy vissza kapjam? Mit tanácsoltok, hogyan tudom rá ébreszteni arra, hogy én kellek neki?

Figyelt kérdés
Minden nap fel hív, kérdezi mi újság meg minden. Aggódik, ha van valami gond velem. Egyedül annyi, hogy érzelmileg vissza húzódottabb lett, nem igazán viccelődünk neten egymással, kicsit laposabbak a beszélgetések. Mit csináljak?
2020. márc. 20. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Ráébreszteni csak úgy tudod, ha teljesen közömbösen viselkedsz irányában. Persze azért nem ártana tisztázni, hogy biztosan te kellesz-e neki vagy csak magadat ezzel áltatod.
2020. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt kaptam válasznak eddig,hogy szeret,de nem szerelmes belém és nem tudja mit akar,nem tudja eldönteni.
2020. márc. 20. 20:41
 3/6 Stark2000 ***** válasza:

Szerintem ha ezen gondolkozni kell, az eleve nem egy túl biztos alapja a kapcsolatnak. Gondolj bele; ha esetleg össze is jöttök, tényleg tudnál bízni az érzéseiben, ha láthatóan most gondolkoznia kell kettőtökön? Nem lebeszélni akarlak, csak gondold át.


A közömbösséget nem feltétlen tartom jó ötletnek, nehogy azt higgye, hogy csak részéről működne a dolog. Úgy még nagyobb eséllyel dobná el ezt a dolgot szerintem. A túlzott nyomulás sem jó viszont, adj neki teret azért, és ne támadd le állandóan a mély érzéseiddel. Valahogy lődd be középre, hogy azért érezze, hogy bizony, te itt vagy és szereted, akarod őt, de mégse legyen megfojtva.

2020. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem szerelmes már beléd akkor bukott dolog, hacsak nem akarja újra kezdeni, vagy nem fogja meg benned valami "újra".
2020. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen (csak én vagyok a fiú és a lány szakított) aztán 3 hónap után újra összejöttünk egy fél évre. Ezzel nem azt mondom, hogy újra beléd szeret, csak a tapasztalataim osztom meg.
2020. márc. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi Novemberben szakitottunk. De tegnap este ki lépett az életemből,azt mondta,hogy ő változott meg,hogy ne bántson inkább ki lép az életemből
2020. márc. 21. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!