Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom azt mondta hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta hogy okádékul nézek ki, egyáltalán szeret engem ha ilyet mond?

Figyelt kérdés
Nem mondtam neki mert nem akartam összeveszni vele (így is sokat veszekszünk) de nagyon megsértett azzal hogy ezt mondta. :(

2020. máj. 4. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez alapján egyértelmű, hogy nem szerelmes beléd.

Egy normális szerelmes srác nem mond ilyet a barátnőjének.

2020. máj. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan , hogy lehet valaki ilyennel együtt?

Nem értem már ezt a világot.

Nem egy ilyen kérdést láttam már.

2020. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak a hajadra/ruhádra gondolt,bár ez se mentség.Kommunikálni kell,akkor is ha veszekedés lesz belőle.Csak normálisan kell kezelni,de ha nem érzed jól magad a kapcsolatba szakíts.
2020. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát az tény hogy nem néztem ki a legjobban amikor ezt mondta de szerintem akkor sem kéne ilyet mondania.
2020. máj. 4. 14:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha rosszabb állapotban vagy, akkor se szokás ilyen alpárian beszélni. Lehet mondani hogy letörtnek tűnsz, vagy nem vagy a topon, meglehet azt is kérdezni hogy valami gond van? De amit a barátod tolt, az nagyon alja szöveg.


Mondtad hogy alapból sokat veszekszetek, konkrétan már elkerülöd a vitát, nehogy megint legyen egy. Érdemes olyan kapcsolatban maradni ahol így állnak hozzád és már te sem mersz kiállni magadért, nehogy megint egymásnak essetek (=nem adhatod önmagad)?

2020. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt mondta, nem szeret.. nem akkor kell csak “mutogatni” meg dícsérni valakit ha tiptop. A párom akkor is megdícsér ha tudom, hogy nem vagyok a legjobb formában
2020. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ez a körülményektől is függ. Én elég nyilt vagyok ilyen téren és kimondom amit gondolok, de ilyet max egy haveromnak mondanék. Lehet nem néztél ki jól ,de azért meg lehet azt fogalmazni szebben is. Max viccből mondanék ilyet a barátnőmnek. Ezt mondjuk pont megemlithetnéd neki, hogy nem a sarki k**vája vagy.
2020. máj. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A helyedben kiosztottam volna, viccbol meg oke ha tudjatok hogy poen de igy komolyan... keress olyat akinek meg a legrosszabb napjaidon is gyonyoru vagy!
2020. máj. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kamu a kérdes... ha iylet mondana lenne annyi ezed h szakits...
2020. máj. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Bárhogy néztél ki, ilyet nem mond egy fiú aki szeret téged! Ha szeret akkor el is fogad! Ne hagyd, hogy uralkodjon feletted senki, meg kell gondolni, hogy kinek adsz a véleményére! Ha továbbra is előfordul, hogy ilyen veled akkor szakíts vele amíg nem késő!vagy hanem akarsz, akkor ülj le vele beszélgetni, beszéljétek meg hogy miért monda( vagy mond ilyeneket, beszél veled így), számodra ez nem elfogadható stb. esetleg azt is felvetheted, hogy szakítasz vele ha ez így megy tovább hátha akkor kicsit elgondolkozik, komolyabban veszi. Ne hagyd magad, nem szabad azt higgye hogy ő ezt megteheti veled! Ha ez sem sikerül akkor sajnos az a kapcsolat már egyáltalán nem jó, nem érdemes mérgező kapcsolatban szenvedni.

:)

2020. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!