Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti ott alszotok a barátotoknál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ott alszotok a barátotoknál ha megvan? 2 napja aludtam ott először, ma is megyek, de nem tudom így ott aludjak-e. Első barátom,5 hónapja vagyunk együtt.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 25. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg...... Biztos nem lesz baj🙃
2020. ápr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Stark2000 ***** válasza:
100%
Ha normális a barátod semmit se fog szólni, attól még össze tudtok bújni este.
2020. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Attól még ott aludhatsz, csak mondjuk összebújtok és esetleg a barátodat kicsit kényezteted. Mi legalábbis így szoktuk, mert nekem nem esik jól, ilyenkor a tényleges szex.
2020. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nemcsak szex miatt találkozunk.
2020. ápr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Én úgy is ott aludtam. Jobb volt mellette szenvedni mint egyedül, és még simizett is ami pluszban jó volt. :D

De egyébként most pont nem tanácsos találkozni sem, akárki akármit mond.

2020. ápr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nyugodtan ott aludhatsz. Én is bele mentem anno az ilyen ottalvásokba, csak vittem egy kis neszeszert, amiben "minden földi jó"volt. Annyi, hogy szex az nem volt, csak egy kis összebújás. Plusz, jobb vele szenvedni, mint egyedül.
2020. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is van, hogy átmegyek aludni a barátomhoz olyankor. Ebben az esetben általában kényeztetni szoktam őt.
2020. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!