Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm mostanában nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mostanában nem akar velem aludni. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Eddig mindig alig vártuk, hogy egymásnál aludhassunk. Heti többször is sor került rá. Most az elmúlt néhány hétben viszont alig lehet rávenni hogy nálam aludjon, úgy kell kikönyörögni. Mindig rohan haza valami idióta kifogással. A szex így is megvan köztünk, szóval nem az a baja hogy azt nem akarja. Van hogy éjszakába nyúlóan itt van nálam, aztán akár éjjel 11-kor is inkább hazamegy, minthogy nálam aludjon. Hogy én aludjak nála, már nem is tudom mikor vetette fel utoljára. Ha kérdezem mi ennek az oka, nem válaszol őszintén, csak a hülyébbnél hülyébb kifogások jönnek. Az utolsó három alkalmat még kikönyörögtem, de bele fáradtam. Inkább már fel sem hozom többet. Semmi értelme, ha mindig csak én akarom, mindig csak nekem fontos. Mi lehet az oka hogy ezt csinálja?

2020. máj. 13. 12:05
 1/6 anonim válasza:
Sztm nem szeret nalad aludni
2020. máj. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt észrevettem. De csak egy hónapja nem szeret nálam aludni? Régen ő is alig várta hogy itt aludhasson.
2020. máj. 13. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy otthon valaki beszólt neki emiatt, de szégyelli elmondani?
2020. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Miul válasza:

Hát az eléggé sértő válasz lenne , ha azt mondanám hogy beleunt , másrészt pedig ebbe annyira nem is lehet beleunni , mert akivel szeretsz lenni valamikor azzal nyilvánvaló hogy a későbbiekben is szeretni fogsz , mert ragaszkodsz hozzá :)

Esetleg , bocsi hogy ezt kérdezem , de szex közbe nem vettél rajta észre valamit ? Vagy pedig úgy napközben , pl. hogy másokat előrébb helyezz nálad (nem családon belül)?

L/17

2020. máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vettem észre rajta semmit. Ezen kívül semmi változás. Legegyszerűbb lenne megbeszélni, ha ki lehetne húzni belőle hogy őszintén miért olyan szörnyű velem aludni.
2020. máj. 13. 12:22
 6/6 anonim válasza:
Nyilván csak a barátnőd tudhatja az igazi választ, ez csak egy ötlet: lehetséges, hogy valami miatt nem tudja kipihenni magát rendesen nálad? Csak magamból indulok ki: én a folyamatos odabújás, kiskifli-nagykifli miatt nem szeretek a párommal aludni, mert nem tudok mozogni, alig van helyem, és ezekből kifolyólag gyakran felébredek. Ha együtt alszunk, reggel gyakran úgy kelek fel, mint a mosott fos. Nagyon szeretem a páromat, és a szexet is, de az együtt alvást nem nekem találták ki. És ezt én is csak egy idő után ismertem fel, hónapoknak kellett eltelni hozzá. Nem biztos, hogy ez az oka, csak egy ötlet.
2020. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!