Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 18 éves fiú és 15 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiú és 15 éves lány között nem túl nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
2020. máj. 18. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a normális kategória teteje, de még tűrhető
2020. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem! A nagy korkülönbség az pl. nekem 20+ év korkülönbségtől kezdődik.
2020. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kérdezd meg azoktól a nőktől akik 25 évesek és 65 éves pályákkal járnak.
2020. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Papákkal*
2020. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, amíg a fiúnak is komolyak a szándékai és nem csak jól meg akarja fektetni a lányt
2020. máj. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj, 18 éves vagyok, exem 15. Tinédzser korban - mivel az agy rendkívül gyorsan fejlődik, "érik" - pár év korkülönbség is kiüt a kapcsolaton. Pl. exem még ez a mindennap kijárok, csavargok, izgek-mozgok típus volt; ezzel nem is volt semmi baj, én is ilyen voltam 15 évesen, de én már másra vágyom, másak az igényeim már. Sokkal szívesebben megnézek este egy jó filmet, vagy beszélgetek egy jót valakivel, minthogy hajnalig csavarogjak pl. Természetesen minden ember más, és nyilván nem minden 15 éves ilyen, de ha összejössz vele, akkor sok vita lehet abból, hogy hozzád képest esetleg éretlenebb a csaj.
2020. máj. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen nem is ismerkedtem 18 évesekkel, csak barátkozás céljából, de aztán mindig rá kellett jönnöm hogy túl gyerekesek (persze tudom, pont olyanok találtak meg, biztos nem mindenki ilyen) Nekem meg ők nem jöttek be. Inkább idősebbekkel ismerkedtem, a barátommal akkor jöttünk össze, 9 év van köztünk, és lassan összeköltözünk. A legjobb barátnőm is 15 évesen jött össze a 8 évvel idősebb barátjával, azóta 8 éve együtt vannak. Akkor nehogy már a 3 év legyen probléma :D Ez szerintem teljesen oké.
2020. máj. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
3 év elenyésző sokak szerint kevés kicsi kork ülönbség,a kevesek szerint nagy kor különbség.sokak szerint nagy kor különbség 5-10 vagy a feletinek számit
2020. szept. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!