Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 21 éves fiú és 16 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kpopfreeak kérdése:

21 éves fiú és 16 éves lány között nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Fiúk, lányok, szülők szempontjából? Nem nagy ez így egy kicsit, meg kívülálló személyeknek nem fura?
2018. aug. 14. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szintén 21 vagyok

én 17-18 felett keresgetnék, ha azonban bejönne a lány, kedves, értelmes

és a szülők támogatják, ez az egyik legfontosabb akkor benne lennék

ha a szülők tiltják és miattam lenne vita akkor hagynám

ha szeretek egy lányt, nem akarok neki rosszat, lehet nem én leszek az ő nagy Ő je, de a szülei mindíg ott lesznek neki, ne miattam romoljon meg a kapcsolatuk

2018. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha gyorsan el akarod veszíteni a szüzességed,akkor megfelelő a 21 éves.
2018. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Túl nagy,teljesen mást akartok más életszakasz.
2018. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Nagymamám 15, nagypapám 20 éves volt, amikor összejöttek, és a mai napig, lassan 50 éve együtt vannak. Jó, ez egy ritka eset, de csak azt akarom ezzel mondani, hogy a korkülönbség extrém határokig nem lényeges, ha szeretitek egymást. Egy 16 éves lány testileg viszonylag érett, lelkileg viszont sok 30-as sem az, szóval szerintem semmi baj nincs ezzel.
2018. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretitek egymast, akkor nem gaz. De ha 16 evesen meg nem erett gondolkodasu a csaj es, ha a pasi zavarni fogja egy ido utan, akkor nem lesz tartos kapcsolat.
2018. aug. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem működhet csak a lánynak is tisztába kell lennie azzal, hogy a fiú már teljesen más életszakaszban jár, és ehhez alkalmazkodnia is kell.
2018. aug. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
46%

Nem, egyáltalán nem.

Egész életemben idősebb barátaim voltak, velem egykorúval szinte nem is volt soha kapcsolatom.

Nem is ertem már most, hogy anno 13-14 évesen is hogy lehettek 18-20 éves barátaim.

most 17 éves létemre is 22 éves a párom.

Annak aki a szüzesség elveszteserol írt /nem tudom hányadik/ nem minden esetben van igaza.

A mai világban 12 évesen már khmkhm..

Ha úgy érzed most kell, akkor 2018-ban el is fogod veszteni, ha 12evesen akkor 12 ha csak 20 akkor csak 20.

Én így hogy sose volt velem egykorú barátom sem, így is bátran és büszkén ki merem jelenteni, hogy a szuzessegemet normalisan, a lehető legjobb emberrel, és nem "fiatalon" vagy hogy fogalmazzak vesztettem el.

Szóval jah :D

2018. aug. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. aug. 15. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!