Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gàz ha 16 évesen nem csókolózt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gàz ha 16 évesen nem csókolóztam még és nem volt barátom sem?16l

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem, én 15 évesen csókolóztam először, nem tudta a srác, hogy még nem csináltam, ettől függetlenül mondta, hogy ez nagyon jó volt, nekem kevésbé...:)

Szüzességről meg annyit (gondolom akkor még az vagy😅) még én is az vagyok és elég sok sráctól hallom, hogy bejönnek nekik a szűz lányok úgyhogy nem para, egyszer meglesz😝

16/l

2020. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem gáz. Nekem 22 évesen lett először.
2020. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Kicsit sem gáz, általában 18 után mondják, hogy jajj gáz.. de ha nem állsz készen egy kapcsolatra, nem állsz rá, ne figyelj arra, hogy mondják, ők olyanok, te nem vagy olyan, szóval nyugi :D


(19 éves vagyok, még nekem se volt... De nem is érdekel, ha más leszól ezért)

2020. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem gáz szerintem sem, de azért nem is mondj le róla. nem azt mondom h ilyen fiatalon és felelőtlenül veszítsd el a szüzességed meg minden, de azért jó ha már 18 előtt is szerzel egy kis tapasztalatot legalább csókolózásban szerintem 17/L
2020. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
85%
Én 24 évesen tartok ugyanitt :D
2020. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de érdekes hogy csak szűz lányok írnak..

Lassan azért el kéne kezdened ismerkedni, ne ugorj fejest, de ne várd a csodát!

2020. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
34%

Véleményem szerint nem azért van egyedül a kérdező, mert még nem áll készen egy kapcsolatra, hanem mert seninek sem kell.

Egyrészt gáz, másrészt baj. Azért baj, mert ha ez 18 éves korodig nem lesz barátod, akkor nem alakul ki a tini szerelem vagy a tini románc, a tini párkapcsolat, aminek az lesz a következménye, hogy majd 40 évesen 3 gyerek után bekattansz és majd lelépsz egy tizenéves csávóval.


És az itt kommentelgetők se higyjék azt, hogy nem gáz. Dehogynem az! Az, hogy mellé odabiggyesztitek, hogy 22 évesen se volt még senkitek, az rólatok állít szegénységi bizonyítványt.

2020. jún. 13. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha még nem volt rá megfelelő partnered, szerintem egyáltalán nem gáz.

csak azért, hogy elmondhasd, hogy már csókolóztál, nem kell fűvel-fával összejönnöd.

szurkolok :)

2020. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!