Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 15-16 éves lányok! Egy 24-25...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves lányok! Egy 24-25 éves srácnak van esélye nálatok komoly kapcsolatot tekintve? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés

Adott egy 16 éves lány aki korához képest nagyon érett, komoly gondolkodású. Egyáltalán nem olyan mint amilyen ez a korosztály szokott lenni. És emiatt én nekem nagyon elkezdett tetszeni hogy számomra pont tökéletes. Én viszont 24 éves vagyok és nem tudom lehetne-e nála esélyem vagy sem. Hogy most ez a 8 év korkülönbség mennyire számottevő?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2020. jún. 17. 00:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben az adott lányon múlik. Leírhatja ide 20 lány azt, hogy nem jönne össze ilyen korú sráccal, ha szóban forgó lány mégis össze jönne veled.
2020. jún. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Nálam nem lenne esélyed, bocsi.

Ez személyes vélemény és nem szeretnék általánosítani, de egy felnőtt, érett, általában dolgozó férfi mit akar egy 10-11.-estől?

Tényleg csak személyes vélemény volt, ne sértődjön meg senki.

2020. jún. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

Én már 17 vagyok (csak fél hónapja)és párom is van aki fél évvel fiatalabb nálam, de mielőtt összejöttem vele nem lett volna bajom ennyi korkülönbséggel. Voltak is idősebb srácok akik tetszettek, egy 21 éves meg egy annál is idősebb kb 24-25 lehetett mert már volt diplomája és dolgozott. Szóval engem nem zavarna de ez tényleg viszonylag nagy különmbség ebben a korban szóval sok mindenen múlik h a lány mit gondol róla meg h működne-e hosszútávon.

Mert pl ha te még 30 éves korod előtt szeretnél gyereket, akkor ezzel a lánnyal nem biztos h összejön, nem tudom az ilyesmi neked mennyire számít. Gondold át és közeledj felé, küldjél jeleket. ha pedig alakul valami akkor nyugodtan kérdezz rá.

17/L

2020. jún. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Így van ahogy az első is írta, ez személyfüggő.


Nálam ez a korkülömbség már nagy. De lehet annak a lánynak nem.

2020. jún. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%

Ez valóban személyfüggő, de nem csak abban az értelemben, hogy a lány milyen, hanem hogy te bejössz-e neki. Mert lehet hogy alapvetően vonzónak talál egy-két huszonévest, de téged pont nem (ezt most csak példaként írom, nem rólad akartam rosszat írni, de szerintem érted).

De egyébként egyáltalán nem biztos, hogy zavarná a korkülönbség, sok 15-19 éves lánynak (köztük nekem is) tetszenek a huszonéves férfiak.

Persze vannak dolgok, amiket előttem is írtak, hogy ebben korban nehéz lehet alkalmazkodni ahhoz, hogy ilyen nagy a korkülönbség. Tehát ha tegyük fel bármi is komolyra fordulna, elképzelhető hogy nagyon más gondolataitok lennének az összeköltözés, gyerekvállalás stb... idejéről. Tudom, messze nem itt vagytok, csak szólok, hogy ez nehéz lehet.

De ha tényleg kölcsönösen megszeretitek egymást, akkor kívánom, hogy boldogok legyetek!:)

2020. jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a korrekt válaszokat. :)


Annyival kiegészíteném a dolgokat hogy ahogy írtátok is a korkülönbségre hogy tényleg sokkal érettebb a koránál. Már most azon van hogy suli mellett hol tudjon dolgozni hogy elérje saját keresetéből azokat a dolgokat amiket kitűzött célnak, mert lenne lehetősége hogy az anyja vagy a nagyszülei (apjára sajnos nem támazkodhat mert alig ismeri úgy mint én) által meglegyen neki de nem fogajda el. Mindent magának akar elérni, pont mint én. A másik téma ennél a korkülönbséggel a gyerek. Na most a lány nem akar gyereket mert azt mondj idegesítík. De hozzá tette hogy ez idővel változhat mert nővére is ilyen volt és még is van már 2 gyereke. Az én véleményem gyerek témára meg az hogy jelenleg úgy érzem nem bírnék elég időt, figyelmet fordítani arra hogy egy gyereket felneveljek és főként hogy jó apja legyek. És így meg nem akarok mert nem akarom azt hogy a gyerek apa nélkül nőjön fel mint én is meg a lány is.


Az összeköltözés is ugye még téma lehet ekkora korkülönbségnél. Na abban is egy véleményünk van. Ha úgy alakulna nem bánná ha össze költözne a párjával de azt sem akarja hogy olyan házba költözzenek ami nem tetszik a két félnek. Pedig aztán neki a régi paraszt háztól kezdve bármelyik tetszik csak ne legyen túl nagy hogy könnyebb legyen fenttartani. :) És nekem is ez a véleményem. Lényegtelen hogy régi parasztház vagy egy új építésű ami a lényeg hogy otthon érezd magad, szívesen lakj benne.


Szóval nagyon sok mindenben közös gondolataink/véleményeink vannak.


Amit nem mondtam még hogy neki még nem volt barátja, amikor rákérdeztem miért azt mondta hogy valamiért kerülik a fiúk (gondolom az alkatára akart gondolni, de az amúgy is másodlagos szempont meg szerintem így is nagyon szép) és hogy ő mindig az első benyomást nézi a fiúkban hogy hogyan szólal meg (flegma-e vagy nagyzolós stb...) mert ha már az első benyomás nem tetszik neki nem is beszélget vele többett. Itt is egy véleményünk van. Én is elősször azt nézem milyen a gondolkodása, kedves-e. Mert ha már ezek nem adottak akkor az a kapcsolat se lesz hosszú és vidám. :)

2020. jún. 17. 12:39
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod. Oké, hogy felmerül pár dolog, de még együtt sem vagytok, ne agyalj még ilyeneken. Ha első kapcsolata leszel, nem biztos, hogy eljuttok az össze költözésig, gyerekig. Maradj reális keretek között. Ha meg ennyire foglalkoztat az élettárs, feleség, gyerek téma, akkor inkább korodbelivel kezdj.
2020. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hűha.. eléggé túlgondolod. Így már más a helyzet. Most már kezdem kicsit félteni a lányt, hogy mit fog szólni ahhoz, hogy te mindent eltervezel előre.

Szerinted egy serdülő lány vagy fiú, teljesen mindegy, mire vágyik? Katarzisélményekre, kalandokra, egyáltalán nem a stabilitásra és elköteleződésre. Te már felnőtt fejjel gondolkodsz, lehet hogy érettebbnek tűnik, de majd meglátod, hogy mennyire fog fájni, ha összejöttök és lesz egy srác ismerőse, mondjuk 18-20 éves, aki közel sem szereti annyira, mint te, de megadja neki a szabadságot, a fiatalság élvezetét és nem akarja majd lekötni élete végéig. Abban a pillanatban egy 16 éves lánynak ez sokkal vonzóbb lesz, mint a családalapítás, stb.

Másrészről meg azért is felesleges ilyeneken gondolkodni előre, mert azt sem tudod, hogy szexuálisan passzolni fogtok-e egyáltalán. Lehet, hogy egyáltalán nem és akkor mi lesz a tervekkel?

Szóval ne gondolkozz ennyire előre, egy 16 éves lánynak ez nem lesz vonzó semmiképp.

2020. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod. Ne gondolkodj ilyeneken amég nem vagytok együtt. Ez az egyik. A másik, hogy lehet érettebb, de még mindig gyerek. Ebből lehetnek még problémák. Persze lehet nem, de nagyon nagy eséj van rá. Gondold át :)
2020. jún. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem gondolom túl csak megírtam hogy sok mindenben egyezik a véleményünk. És amúgy mindent a lány hozott fel azaz a gyereket is, az össze költözést is mindent. 😂


Szóval Ő gondolkodik ilyen dologok már most. 🙂

2020. jún. 17. 17:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!