Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 15-16 éves lányok! Egy 24-25...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves lányok! Egy 24-25 éves srácnak van esélye nálatok komoly kapcsolatot tekintve? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés

Adott egy 16 éves lány aki korához képest nagyon érett, komoly gondolkodású. Egyáltalán nem olyan mint amilyen ez a korosztály szokott lenni. És emiatt én nekem nagyon elkezdett tetszeni hogy számomra pont tökéletes. Én viszont 24 éves vagyok és nem tudom lehetne-e nála esélyem vagy sem. Hogy most ez a 8 év korkülönbség mennyire számottevő?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2020. jún. 17. 00:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát figyi, ha ezek alapján esélyes, hogy inkább csak barátnak tart. 16 évesen meg bármennyire is tervez előre, még nem is élt, barátja sem volt és úgysem úgy fog elsülni minden, ahogy tervezi. De miért kell ezt neked magyarázni? Felnőtt férfi létedre gondolj már vissza a 16 éves önmagadra. Minden úgy sikerült, ahogy akartad? Nem változott a véleményed, terved semmiről? Lányok terén hogy álltál 16 évesen? Elég, ha csak magadban válaszolsz.

Talált egy bizalmast benned, de úgy nézem, ebből több nem lesz.

2020. jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy feleslegesen gondolok vissza én milyen voltam 16 évesen. Mert egy nő sokkal komplikáltabban gondolkodik. Ez az egyik. A másik hogy én 16 évesen egyáltalán nem is gondolkodtam még lányokon mert hát nem is vagyok az a szőke herceg fehér lovon kategória sajnos meg fontosabbnak tartottam a céljaim elérését és a szülők/nagyszülők segítését. Épp ezért van az hogy amint tudtam mentem dolgozni, építeni a jövőm, bulizni nem jártam, haverokhoz alig jártam stb... ennek meg is van az eredménye de jó és rossz értelemben is. Az életem szépen alakul nagyrészt. De a másik fele meg épp hogy nincs azaz párkapcsolat ( voltak de ilyen vakvágány mind szóval nem is említem inkább), normális barátok akikre számíthatok (van egy kettő de nem sok) stb...


Szóval én magamból sajnos nem tudok kiindulni.

2020. jún. 17. 20:11
 13/17 anonim ***** válasza:
Na látod, neked sem volt tapasztalatod, neki sincs. Gondolj az átlag 16 évesekre. Teljesen mindegy, hogy a korához képest érett, még annyira fiatal, tapasztalatlan az élet minden terén, hogy egyszerűen nem lehet ennyire előre tervezni vele. Én nem is értem, hogy állhatsz ennyire magabiztosan a dologhoz... Ha netán mégis össze jöttök, de pár hét után kidob, mert ez neki nem megy, akkor mit csinálsz?
2020. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Akkor így jártam, de legalább megpróbáltam. :)


De jelzem, nem terveztem előre semmit csak írtam miről beszélgetett velem. Én úgy vagyok vele hogy lesz ami lesz. Előbb derüljön ki össze jönne-e velem. Aztán majd ahogy alakulnak a dolgok. Ennyi. ;)

2020. jún. 17. 22:59
 15/17 anonim ***** válasza:
És nem kalandot, szexkapcsolatot el tudtok képzelni hasonló korú fiú és lány között csajok?
2020. jún. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én 15 voltam, amikor összejöttem egy 24 évessel, mi is már pár hónap után azt beszéltük, hogy majd ha végzek a sulival, akkor hozzáköltözök, mi is beszéltünk gyerekről, közösen terveztünk, aztán miután leérettségiztem összeköltöztünk, azóta pedig már a vőlegényem, szóval nem kizárt hogy így alakul. De azért ritka eset. És nekem nem ő volt az első barátom, én előtte is idősebbekkel ismerkedtem, én már nem voltam szűz amikor összejöttünk, így hogy első kapcsolata lenne, és teljesen tapasztalatlan, nem hiszem, hogy ez komolyan vehető, de ki tudja, ha neki is ennyire bejössz, akkor legalább próbáljátok meg, aztán legfeljebb nem működik.
2020. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nálam nincs az tuti!!

De biztos van ilyen lány is,szóval ez egyénenként változik

2020. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!