Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normalis ha a barátnőm és a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ha a barátnőm és a barátnői egymásra fekve, összebujva szoktak együtt aludni meg intim dolgokrol dumalnak ki mikor szörtelenít ott?

Figyelt kérdés
Aggodnóm kéne? 18/F Csak a 2 legjobb barátnőjével csinálja.

2020. jún. 27. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Háát az kicsit fura hogy összebújva alszanak, és amúgy szinte az összes legjobb barátnő megbeszélnek ilyen "intim" dolgokat
2020. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nincs ezzel semmi gond, majd idövel kinövik.
2020. jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
ez még normális,
2020. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Hát szerintem egy kicsit atért fura.. Én és a baráti köröm soha nem szoktunk ilyenekről beszélni, nem vagyunk kíváncsiak a másik szőrtelenítési szokásaira.. Mindig zavart, hogy valamiért. a korosztályomban a lány barátságok elég intim irányba elmennek. Nekem még az egymás ölében ülés és egyéb remek dolgok is zavaróak, de hogy együtt, összebújva aludni.. az azért más kicsit sok.
2020. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy hány évesek? Igazából én ismerek olyanokat akik együtt pisiltek, mármint nem úgy ahogy minden lány hogy tartja az ajtót vagy ilyesmi konkrétan amíg az egyik pisilt a másik ott állt mellette a fülkében, ők ha táborokban volt még 3 szabad ágy akkor is az egyszemélyes pici ágyon aludtak ketten. És bármennyire is néztük, hogy na ők biztos leszbik lesznek (ez még régen volt kb. 6.ban), mégse jöttek össze, bár amúgy azt stabilan állítom hogy egyikük szeretheti a lányokat. De amúgy ennyire nem lehetsz féltékeny. Mi is átmászunk néha a legjobb barátnőmmel egymás mellé az ágyba és mi is beszélgetünk intim témákról. Szerintem a legtöbb olyan barátnő ahol mindkét fél tud nyitottan beszélni ilyesmikről az fog és szerintem a legjobb barátnők egytől egyig aludtak már együtt. De amúgy mi miatt aggódnál? Ha leszbi lenne nem lenne együtt egy fiúval... Gondolkozz már, meg még ha bi lenne akkor sem szoktak összejönni a legjobb barátnők többségében.
2020. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
84%

Legjobb barátnőknél szokás, hogy összebújva együtt alszanak, ez egyáltalán nem újdonság.

(Mondjuk ha belegondolunk, mi lenne a vélemény, hogyha ugyanezt fiúk csinálnák...)

De a lány barátnők között intimebb barátság alakul ki, ami elfogadottabb is. Sokan megosztják egymással szőrtelenítési szokásaikat meg a szexuális életüket is, meg úgy mindent. Persze van, aki nem, aki ezekről nem beszél, de a legtöbb legjobb barátnő között intim és bizalmas viszony áll.

Ettől nem kell tartanod és ne aggodalmaskodj.

Ha a lányokhoz vonzódna, akkor nem lenne veled.

2020. jún. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!