Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megbocsássak neki ezek után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak neki ezek után?

Figyelt kérdés

Van egy baratnom most 16 eves. En 18 vagyok. Kozel mar 1 eve egyutt vagyunk.


7 honap utan megcsalt engem egy sraccal. Akkor nagyon csunyan osszevesztunk mikor kiderult az egesz. 2 hetre ra ram irt hogy hulye volt es bekuljunk ki. Ugy voltam vele barki kivethet el hibat megbocsatottam neki.


Par napja kiderult baratnojetol hogy ho abban a 2 hetben nem csak szimplan csokolozott azzal a sraccal hanem le is fekudtek.


Ami engem azert bant nagyon mert szuz volt. Probalkoztam nala 4-5 honap utan de sose adott ra.. sot meg veszekedesek is voltak miatta. De egy random sraccal meg 2 heten belul elveszitette a szuzesseget..


Nagyon megbantott ezzel engem foleg hogy meg elintezte annyival hogy nem nagy ugy mit kapom fel a vizet meg amugy is azert csinalta merthogy en akkor megbantottam ot.


Es raadasul a baratnojetol kellett megtudnom o el sem mondta magatol..



ápr. 29. 15:10
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nagyon elgondolkoztam hogy mostmar elegem van belole ezek utan de egyreszem megis szereti ot egyreszem meg utalja kb.. nemtudom mitcsinaljak
ápr. 29. 15:11
 2/19 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd a dolgot. Inkább engedd el. Valószínűleg nem szeretett téged. Ha szeretnél beszélgetni írj.
ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyet kell, hogy értsek!

Ha van önbecslésed, akkor te is tudod pontosan, mi a teendő...

ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 T_Boti válasza:
100%
Hát a hallottak alapján ez egy féreg. Erre nem tudok mást mondani. Ha neki ennyit ért ez az egész engedd el. Tudom hogy mondani a legkönnyebb de akkor is
ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam bármi megbocsátható, de a megcsalás... főleg ez a mostani eset ne haragudj de én elküldeném a lányt a picsába. Attól hogy összevesztettek nem az a normális rekació hogy lefekszik bosszúból valakivel. Szakíts vele küld el a bánatba
ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt még pofája békét ajánlani? Ezek után? Kérdezd meg tőle, hogy "akkor most én lefekszem a barátnőddel és azt mondom hogy csak haragudtam rád akkor miafasz van?"
ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
70%

Ilyen fiatal, és már ringyóskodik?

Ha vele maradsz csak rosszabb lesz, hidd el.

Hagyd ott, a saját érdekedben és keress magadnak egy normális lányt!

ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
A kérdésed alapján Te valami baleknak tűnsz... de ha neked ez a szerep megfelel, akkor nem ítéllek el.
ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd a kapcsolatot a lánnyal. Mert még egy megcsalást mondjuk meg lehet bocsátani. De azt, hogy veled nem feküdt le egy év alatt, a másikkal meg szinte egyből az engem is nagyon bántana ha a helyedben lennék. Egy balféknek érezném magam emiatt. Ne bánkódj sokat egy ilyen lány miatt!
ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm, nehogy opcióként kezeld a megbocsájtást!!! Ha valaki kapcsolatban van és másnak adja a szüzességét, az nem hiba, hanem egy undorító szemétség.
ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!