Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy pasizzak? FONTOS!!(VÁLASZ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy pasizzak? FONTOS!!(VÁLASZOLJ HA TUDSZ??)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és még nem csókolóztam(tudom elég gáz)😭😭😭.Még rendes kapcsolatom sem volt nem vagyok a legcsúnyább lányok közé tartozó.szeretnék egy rendes kapcsolatot.SEGÍTSETEK🙏🙏🙏 kinek milyen módszerek váltak be??? előre is köszönöm a válaszokat

2020. júl. 13. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Jajh


Szivi, még mindig nem gáz hogy annyi vagy és nem csókolóztál, nem kell ezen pattogni attólmég hogy a környezetedben ezt így látod.


Ha szeretnél egy rendes kapcsolatot akkor szedd össze magad, és ne akarj ennyire görcsösen szerezni valakit


A szerelembe vagy szerelmes, nem valakibe, ahogy latom

2020. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem keresed, akkor fogsz rátalálni. De lehet egész végig ott volt az orrod előtt :)
2020. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a módszer vált be leginkább, hogy (tudom, tudom, közhely, mindenki ezt mondja stb.) nem ragaszkodok ahhoz, hogy "na márpedig most akkor is bepasizok", mert mindig akkor jött össze, amikor kicsit kezdem elengedni a dolgot.

Amúgy meg csak azért ne akarj pasit, hogy te is elmondhasd magadról, hogy van valakid, vagy hogy ne legyél egyedül, meg ne cikizzenek. Azért akarj pasit, mert van valaki, akivel együtt akarsz lenni. Most képzeld el, hogy összejössz egy sráccal csak azért, hogy legyen neked is kapcsolatod, de nem is szereted?

2020. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
98%

Nem gáz ha még nem csókolóztál, főleg ennyi idősen. Aki füvel fával együtt van 16 évesen, az meg legyen - majd annyira komolyan fogja venni a rendes kapcsolatait.

Egyik példaképem mondta:

Egy matricát is ragaszgathatsz ide oda, de egyszer csak rájössz, hogy nem fog és leesik. Remélem érted a hasonlatot.


18 éves vagyok és rendes kapcsolatom nekem sem volt még, pedig sokak szerint helyesen nézik ki és megvan az eszem is, vicces vagyok.

Én régebben a "legcsúnyább" fiúk közé tartoztam, de az évek alatt rengeteget változtam.

Új hajstílust próbáltam, eltüntek a pattanásaim, új szemüveg mindjárt és mérföldekkel jobban nézik ki. Belsőleg is egy egyénfejlődésen mentem keresztül, rengeteg új dolgot próbáltam ki (pl.: íjjazást szerettem meg).


Mondjuk ez a "nem keresed rádfog találni" ez nálam érdekes volt. Nem kerestem, rámtalált - minden jól ment és megmondta a lány 2 hét randizás, hogy amúgy nem akar kapcsolatot, mert sokat kell tanulnia.

2020. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Fú, szerinted akkor én már nem is vagyok ember, ha már a csók miatt is így panaszkodsz. 18 évesen csókolóztam először, a szüzességemet meg csak 19 évesen vesztettem el. Tudod, kit érdekelt? Senkit. És nem is voltam ezzel egyedül a gimis osztályomban, pedig szintén nem csúnya lányok voltak benne.

Az a baj, hogy nagyon görcsösen akarod, ezek alapján. Ez pedig kisugárzik és taszító a srácoknak még akkor is, ha valaki szép. Van egy barátnőm, aki finoman szólva sem gyönyörű (ettől még nagyon szeretem, soha nem éreztetek vele ilyet!), mégis 15 évesen jött össze élete első barátjával és most, 20 évesen is együtt vannak még. Ő nem aggódott ilyeneken.

Biztos unod már ezt a választ, de nekem is akkor lépett valaki az életembe, mikor nem kattogtam rajta folyton.

2020. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én társkeresőn találtam az első szerelmem, akkor 18 éves voltam. És ez még gázabb talán, hogy 18 évesen csókolóztam először :D
2020. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
16 évesen még sehogy sem kellene pasiznod....
2020. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj az én módszerem ami "bevált": 16 évesen bekattantam és neten egyszerre három srácot is felszedtem (beszélgettem velük ) majd az egyikkel találkoztam (tipikus fckboy volt sajnos), összejöttem vele mert nagyon akartam egy kapcsolatot. Meg volt az első csók, szörnyű volt, nagyon nyálas. A srác már az első héten arról beszélt, h milyen óvszert fog majd venni, majd két hét múlva megszakított a kapcsolatot (nem szakított, csak nem írt vissza többet). Szóval amikor én erőltettem a dolgokat csak minden félre csúszott, ne tedd ezt. Utána lemondtam arról h ebben a korban találok egy normális srácot aki nem csak a sz*x-et akarja, és feladtam a keresést. Aztán pár hónappal később beleszerettem egy osztálytársamba, ő is belém és azóta boldogok vagyunk. A szerelem akkor jön, ha nem erőlteted, megtalál amikor akar.

És egyáltalán nem ciki, h még nem volt csókod 16 évesen Inkább ne csókolózz 20 éves korodig, minthogy valami rossz élményed/akár kapcsolatod legyen szerintem

17/L

2020. júl. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ezeket a kedves válaszokat tényleg mindenkinek köszönöm mert helyre raktátok a fejem és teljesen igazatok van
2020. júl. 15. 19:25
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt jó volt olvasni, mind a hozzászolók mind a kèrdező részéről, ezek szerint vannak még kultúrált emberek.
2020. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!