Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen kapcsolat lehet abból,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolat lehet abból, ha a fiú 65 kg, a lány 95 kg?

Figyelt kérdés

Viszont a szeretet nem hiányzik :)

Esetleg kell valamilyen nehézségekre számítani?



2020. júl. 18. 05:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
18%
Beteg:D
2020. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
32%
Arra figyelj hogy te legyél felül. De kutyában rendesen meg lehet dugni a csajt 😎
2020. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

De miért? Olyan rossz ilyen helyzetben alul lenni? 😅

Meg írták, hogy nem lesz kellemes, ha az ölembe ül.. Hát szerintem meg de 😋

2020. júl. 22. 05:37
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó, ha szeretitek egymást. A kutyásnak üzenem, hogy én 150kg-s csaj alatt is voltam már lovagló pózban, semmi bajom. :D
2020. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen nehézségre gondolsz. Ha arra, hogy kettőtök között lesznek-e gondok, annak egy egészséges párkapcsolatban nem a felek testtömegétől kell függenie. Ez csakis rajtatok múlik, a felfogásotokon, hozzáállásotokon, és azon, mennyire komoly a kapcsolat, mennyire szeretitek egymást. Meg persze még sorolhatnám. Az emberek véleménye is lehet egy nehézség, és sajnos vannak olyan emberek, akik képesek ezzel foglalkozni, ezen nevetni és gúnyolódni, akar a szemetekbe mondva, akar a hátatok mögött. De ezzel nem kell foglalkozni, az ő problémájuk, nem lehet és nem is kell tőlük elvárni, hogy tetszen nekik, ahogy a paroddal mutatsz. Inkább legyetek boldogok, ahelyett, hogy mások véleményével foglalkoztok.
2020. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Annyival egészíteném ki az elöttem szólókat, hoyg igaz én nem ismerem a lányt, de sokszor (tapasztalat) a teltebb lányoknam az önbizalma nem mindig vannak toppon. Így figyelj rá és támogasd mindenben.

Ha esetleg beszólnának neki, vagy piszkálnák védd meg! Bár nem ismerem a lányt,de biztos ami biztos

2020. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Inkább te ülj az ő ölébe. Ilyen súlykülönbséggel normálisabban nézne úgy ki.
2020. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
15%
nehézségekre xD
2020. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
37%

Segíts neki lefogyni - feltételezem, hogy a magassága nem arányos a súlyával.

Ne érts félre, de ha valóban megvan a szeretet, akkor érdekel majd az egészsége.

A súly addig nem zavaró, amíg az egészséges stádiumban van.

2020. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
10%
#19 Ha mondjuk egy 41 kilós, alultáplált lányról lenne szó, akkor is ugyanezt mondanád? :D
2020. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!