Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mikor és mennyi idő után/mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor és mennyi idő után/milyen körülmények közt jöttetek újra össze az exetekkel?

Figyelt kérdés
Szeretnék érdekes,mesébe illő sztorikat hallani hátha még van remény nekem is. Ha irtok privátba leirom nektek az én eddigi álláspontomat hátha tudtok véleményt írni róla.

2018. febr. 5. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En egyszer jottem ossze az exemmel. Eletem legrosszabb dontese volt. Ne tedd a sajat erdekedben
2018. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Körülmények/indok? Azért nem mindegy...
2018. febr. 5. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
"Elmult a lang" 😂 aztan amikor szakitott vele a kovetkezo akkor 2 napra visszasirta magat hogy ujra at taposson rajtam.
2018. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lililili16 ***** válasza:
100%
Legjobb barátnőm 9 hónapig járt a barátjával aztán már olyan megszokottá vált hogy vannak egymásnak,suliban is találkoztak délutánonként is tényleg szinte mindig együtt voltak.Egyszer összevesztek és szakítottak a lány nagyon szenvedett és nem hagyta a fiút de ez őt már nem érdekelte.Kívülről viszont látszott hogy megviseli a dolog, rossz kedve volt mindig levágatta kopaszra a haját.5 hónap után egy buliban részegen ráírt a lányra azt írta hogy hiányzik neki és beszéljék ezt meg.Pár nap múlva újra összejöttek és most is boldogok együtt :)
2018. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Johetnek meg :)
2018. febr. 5. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán érdemes e?

Véleményem szerint ezt befolyasolja, hogy kerültetek össze, mi volt mig együtt voltatok, hogy szakitottatok, mi volt a szakitás közötti időben?

2018. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mi 3x szor szakítottunk az exemmel, mire már nem jöttünk egyszer sem össze... hát, én nem bántam meg hoy véül nem lettünk együtt, de azt sem, hogy megpróbáltuk ennyiszer.

egyébként nekem kb az volt, hogy szakítottunk és pár nap múlva sírva könyörögve jött, hogy de mégis legyünk együtt. (itt ő szakított velem) a másodiknál én mondtam, hogy vége, ott kb közösen megegyetükn, hogy jó megpróbáljuk megint, de csak 1 hét telt el. Utána, a legvégén is én mondta, hogy legyen vége, és nem bezéltünk kb 2 hónapot, ő újra akarta kezdeni, de én nem

2018. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
66%
Akármikor össze jönnék vele! Ami óta dobott folyamatosan sírok, nem bírom nélküle! A barátnőim azt mondják, hogy jobbat érdemlek nála, de nagy ívben szarok rá, mert nekem ő kell...:(
2019. febr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!