Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 8 hónapja vagyunk együtt és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapja vagyunk együtt és még nem feküdtünk le?

Figyelt kérdés

19 évesek vagyunk, pettingelni szoktunk gyakran, már kb 4 hónapja, de a szexet még nem hozta fel a barátom, pedig én már arra vágyom.

Hogyan kezdeményezhetném lány létemre?


2020. júl. 20. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Kommunikáció! 8 hónap után röhej, hogy képtelenek vagytok erről beszélgetni...
2020. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy már többet szeretnél.
2020. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Meg ne haragudj, de érdekes egy kapcsolat lehet, ha annyi bizalom nincs meg köztetek, hogy ezt egymással és ne a GyK népével tárgyaljátok meg...


Egyébként gáznak nem tartom, hogy még nem feküdtetek le, bár az meglepett, hogy lány írta ki a kérdést.

2020. júl. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Csak simán mondd meg neki, hogy mit akarsz. Kérdezd meg, hogy készen áll-e (bár valószínűleg igen. Nem kell túlgondolni és sok sikert🤗
2020. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

19 éves korban gyakorlatilag túlteng a tesztoszteron a fiúkban, az nem normális, ha nem akar szexelni.

Emellett, ha nem szexeltek az nem is valami egészséges. Vagyis egészséges, de azt máshogy hívják: barátság.

2020. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nond el neki hogy te már szeretnél!
2020. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 2-3 hónap után volt téma a szex, de csak 10-11 hónapos együttlét után történt meg, mert várni szeretett volna. Én meg mivel szeretem még ma is, nem léptem félre 🤷🏻

De szerintem is (túlzottan) későn érő barátod van, ha ő nem, akkor neked kell felhozni a témát ahogy előttem is írták. Ennyi idő után nem kéne ennek tabunak lennie.

2020. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!