Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Már egy ideje titokban együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy ideje titokban együtt járok a tesitanárom lányával, nemrég le is feküdtünk. Hallottam, hogy ma megtudta az apja, holnap lesz vele tesiórám. Mire számítsak szerintetek?

Figyelt kérdés
Én 17/F, ő 15/L.
2017. febr. 14. 22:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Fuss ahogy tudsz! Jön a kombájnnal'!
2017. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Stark2000 ***** válasza:
100%

Hát ha még csak 15 éves a lánya.. hát haver, részvétem! xD


Viccet félretéve: talán egy kicsit elbeszélget veled, hogy ne bántsd meg a lányát, vigyázz rá - testileg, lelkileg. Vagy agymosást kapsz és lehülyéz, hogy nem kellett volna. Esetleg plusz köröket futsz tesin, vagy random fekvőtámasz.. :D

2017. febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a sz*rt is ki fogja hajtani belőled :D Kitartás!
2017. febr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Hű bazm_eg ,megfog szivatni ,talán meg is buktat .

Vagy elvisz hátra és megver . Ordibál veled, ilyenek.

Főlleg ha te másfél két évvel időssebb vagy ...

Majd írjál mi a' helyzet !

2017. febr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha félrehív hogy beszélni akar veled, akkor 3 opciód van.

1: FUTÁÁÁÁÁÁS!

2: A földet nézed, beismered hogy hibáztál, elnézéstkérsz és talán túléled a tesit.

3: Végig a szemébe nézel, tudatod vele hogy te vagy a főnök, megmondod neki h milyen volt a lányával b***ni és felkészülsz hogy repülni fogsz..szó szerint :D


Mindenképp írd ki hogy mi volt..már ha túléled.

UI: Ha az 1. választod, akkor előtte tervezd meg az útvonalat, elképzelhető hogy a tesitanár gyorsabb mint te...

UUI: Ha a 3. választod, akkor próbálj meg nem bepisilni miközben a tanárhoz beszélsz :DD

UUUI: Viccet félretéve, próbáld meg nem összetörni a szegény lány szívét még akkor is ha az apja megparancsolja hogy szakítsatok.

2017. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem a mai fiúkat... Hallod 15 éves!
2017. febr. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudta meg hogy lefeküdtél, vagy hogy jártok, ha jártok és azt tudta meg akkor ne szakíts vele amíg ő a tesitanárod..
2017. febr. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
77%
szerintem egész érdekes, hogy ilyenkor a mindig a palikat veszik elő. alapesetben nem lenne benne semmi cink, a tanárod elsősorban a lányával kéne elbeszélgessen, hogy miért érzi úgy, hogy megérett már a szexre 15 évesen. teljesen igazságtalan lenne, ha ezért téged szivatna meg, a lánya is legalább annyira "hibás", mint te.
2017. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg adni fog egy 5-ös, mert szorgalmi munkából adódóan szabadidős tevékenységként is tornáztál a lányával. Ez igazán példás magatartás a tesitanároknak!
2017. febr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
3%
#6-os annál jobb, mert annál szűkebb, annál jobb minél jobban feszül a csajszi bőre rám, és húzogatja a bőröm:3
2017. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!