Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mikor ajánlott ebben az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ajánlott ebben az esetben a házasságkötés és a gyermekvállalás?

Figyelt kérdés
Ha valaki orvosi egyetemre jár (ugye 6 éves képzés, utána meg 6 év rezidenciátus), mikor ajánlott megházasodni? És gyermeket vállalni? Nagyon megnehezíti az életet, ha a tanulás évei alatt alapít valaki családot? Esetleg tapasztalatok?

2020. júl. 24. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha van segítséged, akkor mellette is megoldották már jó páran, de én inkább az egyetem utánra javasolnám a gyerekvállalást...!


Házasodni bármikor. :)

2020. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyermeket vállalni közben csak akkor tudsz, ha passziváltatsz minimum 2 félévet és utána is az 1 éves gyereked kéne otthon hagyni amíg bejársz órákra, mert levelezőn nincs orvosi.

Esküvő mehet közben is, de dolgozni ritka az, aki tud orvosi mellett, így vagy egyszerű esküvőt tervezel, vagy anyagiakkal segít a család és akkor megoldható.

2020. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám orvosira járt, 25 évesen szült engem, majd kb. 2 évente született még három kisebb testvérem (a legkisebb születésekor 31 éves volt édesanyám). 35 évesen lett meg a szakdoga. Biztos nem volt könnyű neki 4 gyerek mellett tanulni, de sikerült, bár volt segítség a nagy- és dédmamáimnak köszönhetően.
2020. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!