Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ismerek egy lányt akit szerete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legenda2001 kérdése:

Ismerek egy lányt akit szeretek, és Ő is szeret engem, de nem akar a barátnőm lenni mert a szülei nem engedélyezik neki a kapcsolatot. Titokban meg nem akar. Mit kéne mégis csinálnom hogy legalább titokban együtt legyünk?

Figyelt kérdés

2020. júl. 27. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Úgy, titokban semmit!


Legyél tökös és kérj időpontot a szüleitől, vigyél virágot, beszélj a kedves mamával és kérd meg, hogy engedje barátkozni veled a lányát, mert nagyon szereted és tiszteletben tartod az ő érzéseit is.


Ha elég udvarias vagy, kedves, illendően felöltözöl és jó benyomást teszel, jól kommunikálsz, akkor értékelni fogják a bemutatkozásod.


Titokban úgysem tartható az ilyesmi, jobb kiállni magatokért !

2020. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező hány évesek vagytok?

Szerintem is próbáld meg, amit #1 ír. Ha nem válik be, akkor csak elengedik a lányt egy-két órára. Ha pedig elmúlt 14, akkor a szülei hivatalosan nem is szólhatnának bele. De amúgyis csak párkapcsolat lenne, szex nélkül (egyenlőre😏), szóval szerintem hülyeség a szüleitől.

2020. júl. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Ha a szülei megismernek és szimpatikus vagy nekik akkor hidd el ,hogy előbb vagy utóbb meg fogják engedni.

Egyenlőre úgy tűnik mintha egy próbatétel lenne, ahol a lány a nyeremény.

2020. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!