Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A 13 éves húgom összejött egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 13 éves húgom összejött egy 17 éves fiúval, aki velem egykorú. Nagyon felidegesített. Ugye ertitek miert?

Figyelt kérdés
A szüleimnek a hétvégén mondják el. Attol félek hogy valami baja lesz vagy a fiu belerángatja őt valamibe. Mivel a fiu cigizik stb... nehogy o is elkezdje mivel fiatal....Mit kéne tennem/tennünk? Ha elvalasztjuk oket nehogy “fellazadjon”
2020. júl. 28. 17:41
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Vagy csak én gondolom túl?
2020. júl. 28. 17:41
 2/26 anonim ***** válasza:
59%
igen
2020. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Attól még hogy cigizik nem feltétlenül jelenti hogy rossz ember.. Ha úgy érzi érett m a r egy kapcsolatra akkor én megérteném. Max tanul belőle ha nem úgy alakulnak a dolgok. Úgyse tilthatja meg nekik senki abból meg csak hazudozás lenne.
2020. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Állj a húgod mellé... :)


13 volt a húgom, amikor a pasija 20... Én 19... A falat kapartam, a szemét tudtam volna szedni, mert idegesített, hogy konkrétan az én korombeli pasassal jött össze...


Anyáék az én egyetértésemmel (mármint én is csápoltam a szüleimmel) eltiltotta tőle... Ment a szökés, hazudozás...

Nem voltam a húgom mellett... Megszakadt a lánc.

A 14. szülinapja után kicsivel azt hazudta, hogy barátnőjéhez megy aludni. Le is beszélte anyum meg az anyja, de a húgom utolsó pillanatba azt mondta a barátnőjének, beteg lett...


Másnap a szüleim dolgoztak. Arra keltem fel hogy üvölt lenn a húgom... A srác lefektette, és szakított vele...

A kapcsolatom vele ott rendeződött, mert anyuék előtt kiáltam érte és vigasztaltam...

De bennem van, ha azon a vacsoránál nem anyuék, hanem mellé állok lehet nem történt volna meg. Végtére, minden fiatal tini tudja. A tiltott gyümölcs a legédesebb

2020. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
30%
Abszolút te aggódod túl.
2020. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat🥰
2020. júl. 28. 18:06
 7/26 anonim ***** válasza:
48%
Köcsög pedofil. 😂😜
2020. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem teljesen jogos a kiakadásod. Egy 13 éves kislánynak semmi keresnivalója egy 17 éves mellett, pláne ha egy ilyen züllöttről van szó... Ugyanakkor ne ronts azzal a kapcsolatotokon, hogy rábeszéled a szakításra. Legyél mellette, figyelj arra, hogy ne csináljon hülyeséget. Előbb-utóbb csak rájön, mire is kell igazából annak a fiúnak...
2020. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem kimondottan zullottrol van szo de feltem
2020. júl. 28. 19:15
 10/26 anonim ***** válasza:
63%

13 évesen párkapcsolat? Én 13 évesen az ebneveldén neveltem a kutyáimat.

Gondolom egy 17 éves srác nem csak kézfogást és csókot akar...Igen leakarja majd fektetni.

2020. júl. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!