Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy kapcsolatban milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban milyen hangnemben beszélnek egymással? Rendesen, vagy kissé nyálasan?

Figyelt kérdés

2020. júl. 29. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Normálisan.
2020. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi normálisan, még a romibb pillanatokban sem beszélünk gyomorforgatóan nyálasan egymással. :D
2020. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem az exem néha úgy beszélt, ahogy a kisbabáknak szoktak, tudjátok, mire gondolok. Utáltam. :D
2020. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Travis83 válasza:
100%
Attól függ milyen a kapcsolat. Mennyire friss vagy régi, és kik a szereplői. A hangnem pedig nem biztos, hogy mindig egyforma egy kapcsolatban. Szituációk és az évek is nagy hatással lehetnek erre a dologra.
2020. aug. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 joereal válasza:
100%
15 év házasság után rendesen, néha durvábban :)
2020. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Hát, rendesen

Mert ha valami már olyan túlzottan nyálas, hogy már virágnyev.. hát az nem biztos, hogy őszinte.

Viszont az érzéseket ki lehet, sőt talán ki is kell néha mondani.Viszont mindent csak őszintén!!

2020. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
55%

Szerintem egy kapcsolat elején ,mindig picit "nyálasabban" beszélünk egymással .

Mi több mint egy éve vagyunk együtt , és én inkább ahhoz tudnám hasonlítani, mint a leges legjobb barátok ❤️

2020. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Mi 7 éve vagyunk együtt, szerintem sose beszéltünk nyálasan. Inkább csipkelődünk, beszólogatunk viccesen egymásnak :D mi így szeretjük egymást
2020. aug. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!