Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 2 ev utan szakitottunk a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 ev utan szakitottunk a baratnommel, soha nem volt benne bosszu, de neha felhivom minden okes vele, o pedig mindig elmondja hogy xy sraccal milyen jot olelgettek egymast, miert csinalja ezt? Azt hiszi hogy legjobb baratok maradunk?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 15:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Érezteti hogy már csak barát vagy számára.
2020. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Eleg nagy kocsog lett most a csaj, mert azzal a sraccal log meg olelkezik akit mindig bunko kocsogozott h milyen f@sz... 2ev alatt nem sokat veszekedtem vele, de elmult 3 napba beszeltunk es vegig veszekedes volt hogy mit muvel es teljesen meghulyult
2020. aug. 9. 15:45
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Akarsz még vele barátkozni?

Ha nem akkor én a helyedben megszakítanék vele minden kapcsolatot, elkezdenék sportolni, fejleszteni magam, ismerkedni csajokkal stb.

Ennek semmi értelme, te már nem vagy férfi a szemében és neked semmi hasznod ebből a kapcsolatból, főleg ha még reménykedsz hogy visszakaphatod.


A válaszom nem, helyrehozhatatlan, ahelyett hogy ezzel a lánnyal irogatsz, irogass újaknak és ismerkedj.

2020. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem is akarom helyrehozni. Csak osztalytars :) szoval picit "kenytelen vagyok" joba lenni vele

Foleg hogy van kozos barati korunk, de nem terveztem se baratsagot se tobbet, csak nem akarok rosszba lenni vele, hogy egymashoz se szolunk

2020. aug. 9. 15:59
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezért szokták mondani hogy osztálytársakkal nem érdemes összejönni, most nézheted folyamatosan a képét
2020. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
erre mondjak az is, hogy a szerelem hatartalan vagy mi :) a gimis kapcsolatok azert nem mennek mert a gimiben valtozik az ember a legtobbet, es lehet az elejen szeretni valo a baratnod 2 ev utan meg egy krva lesz :)
2020. aug. 9. 16:12
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ohh mi férfiak meg 30-40 között vesztjük majd el az eszünket, rengeteg férfit ismerek aki gyerekkori szerelmét cserélte le egy fiatalabb lányra.


A lányok pedig 16-23 évesen a legkaposabbak, náluk hamarabb jön el az időszak hogy mindent megkaphatnak és ki is élvezik, már amelyik.

2020. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy osztálytárs, nem kell hívogatni. Ti már nem vagytok együtt és nem vagytok ennyire mély barátságban sem, ezt vedd tudomásul. Pláne így, hogy valószínűleg más tetszik neki. Ne haragudj, de hogy 2 év után nem tudsz valakit elengedni, az nem normális.

Meg érdekes, szakított veled meg kulturáltan, de egyértelműen jelzi, hogy szállj le róla, így már rögtön qrva lesz? A további pasiügyeihez meg nincs közöd.

2020. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, félreértettem. Ok, 2 évig voltatok együtt, de SZAKÍTOTTATOK!

Akkor sem normális, hogy hívogatod, miközben jelzi, hogy nem vevő erre...

2020. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Forditva van, o hivogat engem es talalkozni is akar, a szakitas 3 hete volt, azert nem lehet ilyen konnyen tullepni. Az zavar, hogy a sracot mindigis szidta, most meg hirtelen a mindene lett es azt is elmondta, hogy szerelmes bele (ra se kerdeztem fel hivott es elmondott mindent) en pedig nem vagyok az aki letiltja, ha el akarja mondani mondja,csak nem ertem miert jo ez neki
2020. aug. 9. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!