Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 2 ev utan szakitottunk a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 ev utan szakitottunk a baratnommel, soha nem volt benne bosszu, de neha felhivom minden okes vele, o pedig mindig elmondja hogy xy sraccal milyen jot olelgettek egymast, miert csinalja ezt? Azt hiszi hogy legjobb baratok maradunk?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 15:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy titkon mindig is szerelmes volt a srácba és az nem tetszett neki hogy nem figyelt fel rá, a csajod meg addig bosszúból fikázta neked és mindenkinek, a lányok képesek ilyenre, de most hogy viszonzásra talált a szerelem így már jó a pasi
2020. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
a srác vegig nyomult ra amig egyutt voltunk, es sose hagyta, mindig levakarta magarol, sőt tudta is a volt baratnom hogy bejon a sracnak, de nem erdekelte
2020. aug. 9. 18:27
 13/19 A kérdező kommentje:
nagyon egyszeru, rajott hogy o nem az a fajta aki elkotelezodik es ki akarja elni magat, amivel nincs baj, csak nem feltetlen kotelezo a fel vilaggal osszejonnod, szerezhetsz tapasztalatot 1 kapcsolatban is. mellesleg az osszes baratnoje azt mondta hagyja azt a sracot inkabb most magara forditson idot, de o pont fosik mindenki velemenyere, ezert erdemelne meg a legrosszabbat
2020. aug. 9. 18:30
 14/19 anonim ***** válasza:
48%

Na jó, ez már csak mese habbal. Nagyon gáz pár nem tetsző válasz után átírni a sztorit, csak hogy neked adjunk igazat...

Milyen érdekes, a kérdésben még te hívogatod és ő próbál lerázni azzal, hogy a pasiról beszél. Nyilván ha “fordítva” lenne, az nem lett volna elég fontos, hogy kiírd a kérdésbe, sőt egyáltalán magát a kérdést tedd fel így...

2020. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
nem valtoztatgatom, igen felre erted, en hivom fel, mert o keri, mert nem meri leirni a storykat
2020. aug. 9. 19:38
 16/19 A kérdező kommentje:
szoval felhivom mert keri, erdeklodom akkor mar felole, en nem beszelek magamrol o viszont egybol belekezd a storyzasba hogy ezzel a fiuval ezvan meg milyen jol erzi magat, mikor rohadtul nem vagyok ra kivancsi sem, legalabbis nem a reszletes hulyesegeire
2020. aug. 9. 19:42
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Röviden és tisztán, egy szemetes vagy neki akibe a pasis ügyeit hányhatja. Nem veszi számításba hogy ezzel milyen érzéseket kelt benned, az a lényeg hogy az ő érzelmi hullámait letudja csapni valakinél. Nem hiszem hogy bántani akar, csak te vagy ez a személy.


Le kell építeni a kapcsolatot vele (megmondani neki hogy nem a barátnője vagy, te ezekről nem akarsz beszélni), vagy hallgathatod még azt is majd hogy kivel hogy smárolt és taperolták egymást.

2020. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"de neha felhivom" Szóval ő hív fel téged értem... Figyelj, csak kerüld el és kész tiltsd le iskolában meg elkerülöd szimplán.Ha tényleg ennyire zavar hogy "tönkreteszi magát" akkor meg szimplán mond el neki mit csinál rosszul és többet ne beszélj vele. Ha tényleg átbasszák és emlékszik arra amit mondtál neki lehet h jobb ember is lesz kitudja.


Röviden, kerüld tiltsd le. Ne vesztegesd az időd.Mert ezzel csak azt csinálod.Rég te is kavarhatnál egy új csajjal vagy mi tudom én mint ő...

2020. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat, törekszám ezekre, minden barátunk aki ismer azt mondta, jó hatással voltam rá, régen csöndes es fura csaj volt en viszont ha nem is erett gondolkodasu de egy félig meddig nőt faragtam belőle, miattam lett joba testverevel, en segitettem neki a tanulastol kezdve mindenben, én ilyen szemelyiseg vagyok, szoval valoszinuleg a kovetkezo embertol ezeket nem fogja megkapni és magára lesz hagyva, akkor fog igazán rájonni mit veszitett el
2020. aug. 9. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!