Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elengednétek 5 napra a lányoto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengednétek 5 napra a lányotokat a barátjához? (130kmre)

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 18:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
27%
Nem mindegy,hogy 14 éves takony vagy 17-18..
2020. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
48%

Ha tudod, hogy megbízható, akkor igen. Szerintem lényegtelen hány éves. Piros X-ezzetek meg, de szerintem 16+ akkor szerintem már alap hogy elmegy, de 14-5 évesen is elengedném.

Nyilván te félted őt, és ezt elfogadom. Nekem nincs gyerekem, ezt többször megkaptam már. (Kíváncsi vagyok, ugyan ezt fogom-e gondolni később)

De ha nem tudod meggyőzni észérvekkel, akkor ezzel csak azt éred el, hogy eltávolodik tőled, és előbb utóbb meg fogják oldani.


Nyilván ha 11 éves, vagyha a barátja sokkal idősebb, vagy még soha nem találkoztál vele, akkor ne engedd el.


De ha úgy is döntesz, hogy nem engeded el, akkor beszélj vele. Próbáljatok valami más megoldást. (Például ő jön hozzátok, vagy félúton béreltek egy szobát, ilyesmi.)


De gondoljatok bele. Ha a kérdező okésnak gondolja a szexet, az arra utal, hogy jóba van/ismeri a lányát, illetve 15-6+ éves.


Várom az értékes ellenvéleményeket, ne csak pontozzatok.

2020. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
17 éves. :)
2020. aug. 9. 19:12
 14/28 anonim ***** válasza:
72%

Akkor szerintem egyértelműen. Ha 18 éves korában el mehet (hiszen felnőtt), akkor mit számít az pár hónap?

12-es vagyok

2020. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%

17 évesen,majdnem felnőtt.

Simán elengedném,ha nem sunyi.

2020. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
34%
Ugye tudod hogy megbasszák?
2020. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
62%

Á, köszönöm a lepontozást, nem is számítottam másra. Megnyomni egy gombot könnyű, de elmondani mért nem értesz eggyet....l


#16 ha vennéd a fáradságot végigolvasni a témát. A kérdező tisztában van ezzel, és nem zavarja.

2020. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
67%

A kérdező nyilván a gyerek, akiről egyébként egyáltalán nem vagyok meggyőződve, hogy 17 éves, különben nem csak nagy nehezen bökte volna ki meg ennyi idősen talán nem a szülője nevében írna ki kérdést...

Mert hogy ezt nem szülő írta, az tuti.

2020. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Nyilván én vagyok a gyerek.

A koromról meg, ha kell küldök személyit, decemberben töltöm a 18-at.

Az meg, hogy nem írtam oda a korom az véletlen volt, fejben ott volt. Kicsit fáradt vagyok már, én kérek elnézést. :(

2020. aug. 9. 19:51
 20/28 A kérdező kommentje:
:)*
2020. aug. 9. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!