Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy léptetek túl olyanon,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy léptetek túl olyanon, aki a legfontosabb ember számotokra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4 hónapja, hogy barátnőm szakított velem, olyan dolgok miatt amiket én rontottam el, és olyanok miatt amikben ő volt a hibás. Rengeteget veszekedtünk még mikor együtt voltunk ezeket, elég sokszor volt szó a szakításról, de valahogy mindig egyikünk visszamászott a másikhoz. 4 hónapja viszont csináltam egy elég nagy hülyeséget, nem megcsalás mielőtt kérdezné valaki, de ez is elég súlyos volt. Azóta volt 1-2 alkalommal, hogy újra lehet együtt leszünk, szakítunk, találkoztunk is egyszer, de semmi. 3 napja leírta, hogy nem akarja azt a kapcsolatot ami volt, sőt kb elértem, hogy soha többet nem akar senkitől semmilyen kapcsolatot. Nem kifejezés, hogy mennyire fáj, hogy én rontottam el és, hogy soha nem lesz köztünk semmi, de egyszerűen nem találok semmilyen megoldást a helyzetre. Voltam már túl kapcsolaton, olyanon aminek nagyon rossz volt a vége, olyanon, hogy majdnem mai napig barátok vagyunk, hosszabbon, jobbon is akár, de így még sosem éreztem magam. Minden reggel már ő van a fejemben, utána egész nap rágondolok, este is és még mindig van bennem egy kis érzés hátha együtt lehetünk, ami nagyon megnehezít mindent. Azóta, hogy szakítottunk kb egyszer sem voltam boldog, senki nem nyújtja azt amit ő, mindenkiben őt keresem és már nem tudom meddig bírom így. Ti hogy léptetek túl valaki nagyon fontos személyen?

2020. aug. 17. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is semmiképpen ne tarts meg olyan dolgokat amik rá emlékeztetnek, se kép se semmi mert ezek nagyon megnehezítik a dolgaidat. Ezután már csak azt tudom ajánlani, hogy kösd le magad valami újjal vagy amit szeretsz, például olvass, edz, tanulj nyelvet, akármi ami eltereli a gondolataidat.
2020. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Próbáltam lekötni magam új hobbikkal, régi és új barátokkal, sőt még ismerkedni is próbáltam más lányokkal, de semmi. Folyamatosan ő jár az eszembe és azt hiszem tudom miért van. Legbelül én nem is akarom elengedni és még így hónapokkal később is, ha annyit mondana menjek csak azért, hogy találkozzunk, szó nélkül ülnék fel az első vobatra. Elég rossz így.
2020. aug. 18. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!