Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normál alkatú lányok, akiknek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normál alkatú lányok, akiknek a párjuk vékonyabb, mint ők!(?)

Figyelt kérdés
Nem volt fura a kapcsolatotok elején/ nem fura, hogy a párotok vékonyabb nálatok? Nem érzitek magatokat "nagynak" mellette? Megszokható?

2020. szept. 4. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon egyszerűen válaszolva: igen megszokható. Vagyis nekem nem kellett megszokni, ugyanis egy pillanatig sem zavart, nem volt fura. Ezt az embert szeretem, akkor úgy szeretem, ahogy van, és magasról teszek rá melyikünk mekkora, amíg szeretjük egymást és tisztelettel bánunk egymással.
2020. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. szept. 4. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Eleinte mi is úgy voltunk

Én voltam a kover kis csaj(164cm, 60kg) Ő meg a vekony szép fiú(184cm 70kg). Hala istennek sikerult föl hizlalnom így mar nem tunok ki mellette annyira🤣mostmar ő is lassan 90kg

2020. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azert naa... A 164/60 meg nem a kover szint..
2020. szept. 5. 18:19
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

#3

Csak pufi😅

2020. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!