Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt hogy két különböző...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy két különböző párotoknak ugyan az volt a keresztneve?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy most van egy lány akivel nagyon jól kijövünk egymással de ugyan az a keresztneve mint az első barátnőmnek.

Ezzel nem is lenne baj, csak én abban a lányban nagyot csalódtam és azóta mikor meghallom ezt a nevet, akkor mindig a rossz jut eszembe.


Lehet, hogy kicsit h*lye kérdés és 24 évesen nem kellene ilyenekkel foglalkoznom.


Nektek már volt ilyen és ha igen, akkor titeket ez nem zavart?


2020. okt. 5. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Nekem két ugyanolyan nevű plátói szerelmem volt, egy hasonló, akivel együtt voltam nagyon gyerekkapcsolatban és csúnyán átvert (első “barátom” volt) és az első komoly párom neve is hasonlít mindhárom előző pasiéra, de főleg az első barátéra :)) Hogy fokozzam, volt két szintén futókapcsolatom is, a két srác neve eltért ugyan az eddig említettekétől, de egymáséhoz hasonlóak voltak.

Viccesen hangzik, de nem akadályozott meg semmiben. Főleg abban nem, hogy tetsszen/összejöjjek az illetővel.

2020. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
67%
2 komoly parkapcsolatom volt ugyanazzal a nevvel. de mind2 hulye volt...
2020. okt. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Van ilyen. Nekem is van exem, akivel nem működött részemről, így vége lett. Ugyan az a keresztneve, sőt, haverok is voltak azzal a férfival, aki jelenleg a férjem, és a gyermekem apja. Ne foglalkozz a névvel, nem feltétlen az határozza meg az embereket.
2020. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Csak1felhasználó válasza:
42%

Nekem még nem volt, de ha az lenne a barátnőm keresztneve, mint az exemé nem zavarna, nem tartanám furának.



Haverom aki 23/F magára varratta a barátnője nevét (Katalin, nem látható helyre), kb 1 évre rá szakítottak, azóta csak Katalin nevű lányokkal járt, és miután eljutottak a szexhez, akkor bedobta, hogy rávarratta a nevét, mert tiszta szívből szereti.

2020. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Négyes, nekem nem imponálna túlzottan, ha a barátom néhány nap/ hét/ hónap (kinek mennyi) után magára varratná a "nevem". Neki ebből nincs gondja?
2020. okt. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nem, hála Isten. De az osztálytársamnak 3 barátnőjének is ugyan az a neve volt. Illetve volt 2 ugyan olyan nevű.
2020. okt. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!