Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolhatnak azok a...

Mire gondolhatnak azok a szülők, akik ugyan azt a nevet adják a gyereküknek keresztnévnek, mint ami a családnevük is?

Figyelt kérdés
Csak én ismerek három ilyen embert is, szóval még csak egyedi esetnek se nevezhető.
2016. jún. 8. 22:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Ilyet még nem láttam, elég fura lehet. De hát ha a szülőknek tetszik...
2016. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Ha te ismersz 3-at, akkor nálad van a megoldás. Kérdezd meg a szüleiket.
2016. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
1%

Most ezt csak en nem ertem?

Kovacs Kovacs? Vagy Toth toth? Ilyenre gondolsz?

2016. jún. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
3-as: vannak olyan vezetéknevek, amik keresztnevek is egyben, teszem azt pl Péter Péter vagy Gábor Gábor. Ilyesmire gondoltál, kérdező?
2016. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
3-as van akinek a vezetèkneve pl László, ès ïgy lesz László László.
2016. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Ismerek Istvanov István nevű férfit. Ők nem pont ugyanaz a 2 név mert a vezetéknév picit elter de akkor is borzalmas az ilyen.
2016. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
44%

A volt barátnőm Gyöngyösi Gyöngyi ez is elég gáz, utálja is a nevét, erősen gondolkodik rajta hogy ha férjhez megy akkor felveszi teljesen a férje vezetéknevét és a születési családnevét elhagyja, mivel a keresztneve tetszik neki, meg sokan így szólítják meg ezt is szokta meg.


Ő sem érti hogy a szülei miért ezt a nevet adták neki épp, de azt tudja hogy mindkettő erős alkoholista lett jó pár éve már, és születése előtt is azok voltak, csak volt náluk átmeneti időszak amikor megérezték a pénz szagát és normálissá váltak, de amikor minden tönkre ment és mindenüket elveszítették akkor megint alkoholhoz nyúltak és akkor a volt barátnőmet a nagyszüleihez helyezték mert a házuk is ugrott és a szülei csövesek lettek. Apjának benőtt a feje lágya és új életet kezdett és amennyire tudja kárpótolja a lányát, de az anyja teljesen a mélyre lezüllött, csoda hogy még él.

2016. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

Én olyat halottam,hogy egy faluban volt 6ilyen ember ugyanazzal a névvel. Mind Làszló Làszló volt.

Szerintem fantàziàtlansàg és lustaság némi nemtörödömséggel.

2016. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

Az ilyen szülők szerintem úgy vannak vele, hogy vicces vagy jópofa.


Szerencsétlen gyerek meg élhet a "humoros" nevével.


Nálam ez ugyanolyan kategória mint a Cserepes Virág típusú nevek.

2016. jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

én egy ilyen embert ismerek

intézetis volt és nem ismerték a vezetéknevét, ezért lett Tamás Tamás

2016. jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!