Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak hogy ki szeresse...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ki szeressen belőlem?

Figyelt kérdés
Szóval, nagyon szeret és ezt nem tudom viszonozni. Nagyon jó barátságban vagyunk, ezt nem szeretném el rontani. De elég nagy a korkülömbség és így nem menne a kapcsolat. Mondtam neki hogy ez így nem a legjobb. Mit tehetnék?
2020. okt. 5. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Mond meg a lehető legérthetőbben, hogy ez nem fog menni és hagyjon ilyen téren, te nem akarsz semmit, de a barátságot nem akarod elrontani. Ha nem mondod meg neki, hogy mi van, várhatod, hogy lekopjon rólad. Nem értem... Az emberek miért nem mondják el őszintén az ilyet? Legalább is én ilyen esetekkel találkozom a legtöbbször. "hát már nem szeretem és utalgattam is neki erre, de nem vette a jelet". Akkor mond el neki őszintén konkrétan... 🤦‍♀️ Don't hate me, erről mindenkinek más a véleménye és valakinek elhiszem, hogy ez nem olyan egyszerű, de akkor ne csodálkozzon az ember, ha valaki "nem érti a jelet"
2020. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Amíg nagyon jó barátságban vagytok, mindig reménykedni fog.

Meg kell szakítani vele a kapcsolatot, vagy szerezni egy kamubarátot.

De miért ne menne a párkapcsolat, ha a barátság megy? A korkülönbség nem indok.

2020. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 azért de, mert van köztünk 19 év
2020. okt. 6. 19:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt kapcsolatom ennél nagyobb korkülönbséggel is.

F

2020. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lehetetlen. Nem kis különbség, az tény, de nem extrém.
2020. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!