Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy ne szeresse...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kskh kérdése:

Mit csináljak hogy ne szeressem annyira?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy megismertem egy lányt, nem akartam tőle semmit, mert korábban össze törtek a kapcsolatok...

A lány szerint sokat találkozunk, (heti 3-4 alkalom, 4-5 órára) szünetet kért mert neki szerinte sok. Változatos vagyok pedig, sosem ugyan azt csináljuk. Szeret vajon? Ha szeret miért hiszi azt hogy megfog unni? Ha ez a kapcsolatom tönkre megy, valószínű nagyon össze fogok törni mert ő tényleg más mint a többi. (az olyanok akik csak ki használják a lányokat illetve a kötöszködők kerüljenek) értelmes válaszokat várok

17/f



2020. jún. 6. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Ezek szerint még sem más.

Kérdezd meg tőle, csak ő tudja.

2020. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Túl gondolod.

Igaza van a csajnak, túl sokat vagytok együtt. Az a heti 3-4 alkalom elég mondjuk 2 órás együttléteknek. Ne vedd zokon, ha most kicsit megálljt parancsol. Kicsit kevesebbet lesztek együtt, és akkor nem fogja soknak érezni. Ettől még nem fog tönkremenni a kapcsolatotok, sőt.

2020. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Suhipm válasza:

A kérdésed az hogy mit csináljak hogy ne szeressem annyira.!

Kezd el magadban utalni.! Nézz valaki mást.. irogass lányokkal. Úgysem akar a nap minden percében veled lenni. Szóval nem szeret. 👎🏼✌🏼

2020. szept. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!