Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek a folytonos aggodás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a folytonos aggodás ellen?

Figyelt kérdés

Pár honappal ezelőtt ismertem meg baratnomet interneten, hamar kiderult, hogy sajnos nagyon messze lakik, igy azota is csak netem tudjuk tartani a kapcsolatot.


Már az elején is nagyon szoros volt a kapcsolatunk, azonban az idő előrehaladtával szinte teljesen összenőttünk, és mikor épp nincs suliban, vagy nem alszik, szinte folyamatosan beszélünk.


Pár héttel ezelőtt kezdődött az egész, hogy egyik pillanatrol a másikra borzasztóan elkezdtem aggodni érte.

Eleinte még csak akkor, ha esetleg távolabbra utazik autoval, vagy pár óráig nem valaszolt, de olyankor általaban bealudt.


Aztán idővel egyre apróbb dolgok miatt kezdtem el aggódni, mára már teljesen szétstresszelem magamat ezen, ha fürdeni megy, attól szoktam félni, hogy esetleg bealszik a kádba, ha eszik akkor azon aggódom, hogy veletlenul felrenyeli a kaját.

Hogyha 4-5 percig nem valaszol, egybol hivogatni kezdem, mert egyszerűen addigra teljesen bepánikolok


Tisztába vagyok vele, hogy ez így nincs rendjén, viszont akármennyire is szar, jelenleg nem tudok ezen a helyzeten változtatni, és már tényleg elég fárasztó ez a folyamatos stresszelés.

Nagyon megköszönném, ha valaki tudna ebben segíteni!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. okt. 8. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

„Tisztába vagyok vele, hogy ez így nincs rendjén, viszont akármennyire is szar, jelenleg nem tudok ezen a helyzeten változtatni"

Igenis tudsz rajta változtatni. Ha tisztában vagy azzal, hogy ez nem okés, akkor azt is meg tudod állni, hogy felhívd. Ez elhatározás kérdése. Csak magadnak ártasz ezzel, mert a csaj megfogja unni, és otthagy a francba.

2020. okt. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez azert nekem nem ilyen egyszeru, nem tudok ugy nyugodt lenni, hogy nemtudom hogy eppen jolvan-e.


Elhagyni pedig nem fog emiatt, eleg sokat beszelek vele errol, tudom hogy nekem se es neki se jo igy, pont ezert probalok megoldast talalni .

2020. okt. 8. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán idővel egyre apróbb dolgok miatt kezdtem el aggódni, mára már teljesen szétstresszelem magamat ezen, ha fürdeni megy, attól szoktam félni, hogy esetleg bealszik a kádba, ha eszik akkor azon aggódom, hogy veletlenul felrenyeli a kaját."


Jézusom, biztos, hogy nem vagy normális, de ő sem, ha ezek után veled marad.

2020. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!