Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az normális hogy néha besokall...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy néha besokall az ember ha mindig együtt van a párjával?

Figyelt kérdés

Tehát az normális hogy pár hét után soknak tartja az ember ha állandóan, éjjel-nappal együtt akar lenni vele a párja? Testvéreméknél fordult elő e a helyzet, a barátnője volt hogy csak azért lógott a suliból hogy vele lehessen de ő már kezd besokallni hogy minden nap együtt akar vele lenni a barátnője megállás nélkül.

Az természetes hogy néha kell egy-egy nap illetve pár óra mikor az ember szeretne egyedül lenni illetve kicsit kikapcsolódni, nem folyton a párjával lenni?



máj. 27. 13:17
A kérdező szavazást indított:
Teljesen normális, az állandó folytonos együttlét nem egészséges egy párkapcsolatban.
Erről szól egy párkapcsolat, hogy éjjel-nappal a hét minden napján legyenek együtt.
41 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Pont ebben vagyok benne. Nem normális. Ha valakit ezzel megfojtanak, az csak a visszaszámlálást indítja el. Nálam már erősen ketyeg, utolsó esélynél tartunk.

Hadd találjam ki: tizenévesekről van szó, ugye? Ez a fiatal csajok betegsége, mint az, hogy 40 kilósan is kövérnek tartják magukat.

máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek kell egy kis "én" idő. Nem azért mert bármi különöset akar csinálni az ember, csak egyedül lenni a saját gondolataival. Valakinek elég 1-2 óra naponta, másnak kell 1 hétvége havonta, kinek mi. Ez teljesen normális, én is igényelem, párom is, mi megoldjuk. Utána pedig még jobb újra együtt tölteni időt :)
máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Ezért nem kell hülyeségeket ígérgetnetek egymásnak meg egymás seggében lenni naphosszat.
máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Pár hét együttjárás után nem normális. Évek múltán oké lenne, ha az ember egy kis énidőre, magányra vágyik, de így nem.
máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 NTBS ***** válasza:
90%
Ha valódi indoka van akkor normális.
máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a nem normális, hogy állandóan együtt vannak... Ennek nagyon komoly következményei lesznek, ha 0-24 együtt...
máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek szüksége van egy kis énidőre.
máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fontos, hogy mindenkinek meglegyen a lehetősége némi személyes térre és időre.
máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis egyedüllét azért kell, nem szabad túlzásokba esni.
máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nemcsak hogy normális, hanem segít, hogy a párkacsolatotok továbbra, hosszútávon megmaradjon. Ha mindkettőtöknek van énideje, barátokkal vagy egyedül, akkor lehet várni a találkozást, lehet jobban értékelni.
jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!