Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez bajnak számít egy kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bajnak számít egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nagyon jól megvagyunk a barátommal 1éve, semmi baj nincs köztünk. Viszont én régóta dolgozom már és jól tanulok, tehát elég céltudatos életet élek, domináns személyiség is vagyok nagyobb hanggal, sokat pörgök. A barátom viszont visszahúzódó, szerény és nem nagyon tudja még mit szeretne csinálni, jó sportoló, ezt hajszolták neki otthon, viszont a mindennapi élet dolgaihoz mások szerint esetlenebb, nem úgy mint én, aki vidéken nőtt fel. Nekem ezzel nincs is bajom, mások viszont azt mondják hogy késöbb probléma lesz az hogy nem fogom úgy tisztelni mert talpraesettebb vagyok és előtte járok jópár lépéssel miközben ezt a szerepet inkább a férfiaknak szokták tulajdonítani.. szerintetek is probléma lehet ez ha külön életet élünk már vagy ha 10-20év múlva már nem lesz olyan lángoló szerelem köztünk esetleg? 18/L és 18/F
2020. okt. 10. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted nem lesz ebből probléma, akkor mi a kérdés? Nem a szomszéd fog vele élni, hanem te. Majd akkor kiderül, ha pedig nem működik a kapcsolat emiatt, akkor te jobbra ő balra.
2020. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Maga a kapcsolat a baj.
2020. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kicsibarany ***** válasza:
73%
Adhatsz neki esélyt a váltoásra, de ha hosszú távú terveid vannak vele, akkor gondold át hogy akarsz-e egy gyerekkel gyereket vállalni.
2020. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged nem zavar meg őt sem az hogy az "asszony" talpraesettebb nála akkor ne legyen baj. Engem viszont zavarna ha a barátnőm életrevalóbb lenne mint én. Persze ez én vagyok.
2020. okt. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban ez a felállás teljesen normális. Megesett már velem, hogy egy gyerekkori barátommal, akit 19 éves korában láttam utoljára, 3 év múlva újra találkoztunk, és mintha teljesen kicserélték volna jó értelemben... Ahogy elkerült anyuci féltő öleléséből, kénytelen volt megállni a saját lábán, kiállni magáért. Pedig egy nagyon önbizalomhiányos, határozatlan és visszahúzódó személy volt. És ez nem csak 1 eset. Ugyanezt tapasztaltam a 10 éves osztálytalálkozónkon is. Jó nyilván 10 év sokkal több idő, de öröm volt látni, hogy azokból az esetlen fiú osztálytársakból, milyen céltudatos férfiak lettek.

Tehát alapvetően nem baj, amit te leírtál, mert sok különböző habitusú ember van, de szerintem a ti korotokban számolni kell azzal is, hogy rengeteget fogtok változni pár éven belül, nem biztos, hogy ez az esetlenség mindig jellemző lesz a barátodra.

2020. okt. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kombika ***** válasza:
100%
Ha Te boldog vagy vele, akkor csak az számít, nem pedig mások véleménye! A fiúk ebben a korban még sokat fognak változni. De ha nem az sem baj, rengeteg olyan kapcsolat van, ahol a nő "hordja a nadrágot". Ha ez mindkét félnek jók, és boldogok, akkor nincs ezzel semmi baj.
2020. okt. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!