Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 21L vagyok és nem vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21L vagyok és nem vagyok benne biztos hogy ő az igazi, mit tegyek?

Figyelt kérdés
1éve vagyunk együtt és azt érzem hogy távolodok el tőle mindig belémköt akármit csinálok aztán próbálja megmagyarázni. Ő nagyon szeret engem de furcsa dolgokat művel, számon kér ha nem vagyok fent messengeren vagy hogy miért nem írok neki mit csinalok kivel beszélhetek vajon.Barátaim sincsenek már főleg hogy főként fiú barátaim voltak és emiatt már egyikkel se találkozok és beszélek. Néha úgy érzem szükségem lenne a társaságukra és egy jót szórakozni beszélgetni vagy csak úgy ellenni de tudom hogy ez a páromat zavarná és emiatt már az ő fiú barátaira se merek ránézni se nehogy azt higgye hogy akarok tőlük valamit. Ha együtt vagyunk és ott van valami haverja rendesen rosszul érzem magam, félek nehogy valamit megint rámfogjon hogy azért beszélgetek vele mert tetszik. Attól is rosszul van ha a férfi kollegámmal beszélgetek pedig tényleg semmi olyan szándékom nincs nem vagyok megcsalós tipus de ettől már teljesen rosszul érzem magam és nem tudom hogy lehetne ezt helyrehozni. A családom nagyon szereti őt csak én kezdem azt érezni hogy ez már nem olyan mint az elején. Tippek?

#szerelem #nem tudom szeretem e
2020. okt. 15. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ezt érzed annak akkor oka van. Főleg az amit leírtál. Én azt javaslom hagyd. Mert ez most még csak kezdetleges amit művel. Ez ettől csak rosszabb lesz. Főleg, ha azt érzi, hogy irányíthat és megmondhatja mit tegyél. Ne hagyd, hogy tönkre tegyen lelkileg. Mert ezzel csak azt éri el.
2020. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zol56 ***** válasza:
100%
Írnék én is, de az 1es hozzászóló mindent leírt. Igaza van.
2020. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem normális. Nem élhetsz így! Vagy elhagyod őt vagy megbeszélitek.
2020. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt megbeszélni nehezen...tartana egy hétig. Majd ismét kezdi a hülyeségeit elölről. Nem érdemeli meg az a srác, hogy a kérdező tovább vele maradjon.
2020. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
te még szűz vagy?
2020. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen pasim. Érzelmi zsarolásnak hívják azt amit művel.

Teljesen tönkre tett lelkileg. Le is fogytam , nagyon vékony lettem. Folyton szomorú voltam.

Neki mindent lehetett, nekem semmit.

Aztán szakítottam. Nehezen, de ravettem magam.

Szakítás után 2 honapig jott utánam, 1x az idő alatt le is feküdtem vele ismét de mondtam neki, hogy hiba volt.

Amint teljesen lekopott rólam, olyan volt mintha redbullt ittam volna. Szárnyaltam :D

Szerencse h szakítottunk, kiderült fel év után vegig csalt. (Másfél évig voltunk egyutt).

Sajnos úgy tönkre tett, hogy sokszor eszembe jut és attól félek h az aktualis parom is ezt csinalja, de csak az elmemben letezik ez. Szoval ne hagyd magad tönkre tenni. 20 voltam mikor szakitottam. Pedig azt hittem életem szerelme.:)


Elhitette, hogy én vagyok a rossz mindenben, s azért is nekem kell bocsánatot kérnem amikor ő beszélt velem ugy mint egy ronggyal. Sokat sírtam, szerintem depis is voltam, de nem voltam vele orvosnál.

2020. okt. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki! Ez a tipus az aki feltekeny, csunyan beszel, gyanusitgat, megver, megol!
2020. okt. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!