Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom családja nem hisz a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom családja nem hisz a gyógyszerekben, állandóan betegek, én meg mindent elkapok, hogy mondjam ezt meg nekik?

Figyelt kérdés

Ők az alternatív gyógyászatban hisznek, én viszont mindentől megbetegszem könnyen, mikor együtt vagyunk, ezzel sose foglalkoznak, még influenzásan se szólnak, hogy esetleg ne menjek át. És ha hazamennék, még ők vannak megsértődve mert nem értik, hogy most mi a baj azzal, hogy valaki ősztől tavaszig köhög meg beteg, mint ők.

Mit mondjak nekik? Nem akarok emiatt szakítani a barátommal.



2020. okt. 21. 14:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Most ráadásul covid van, az se érdekli őket, köhögnek, prüszkölnek és nem hajlandóak orvost felhívni vele, mert "majd meggyógyulunk a cseppektől".
2020. okt. 21. 14:45
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Ezt nem fogják ők felfogni. Persze te megmonthatod nekik,de max. csak besértődnek.


" Nem akarok emiatt szakítani a barátommal."

Jesszus,ez hogy jutott az eszedbe??

2020. okt. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első, köszönöm! Nem akarok, de el vagyok keseredve, talán így. Akkor mit tehetnék, ne menjek hozzájuk?
2020. okt. 21. 15:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátod is ilyen?
2020. okt. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, ő szerencsére nem, zavarja őt is, de nem tud hatni rájuk.
2020. okt. 22. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha majd elköltözik,akkor ez a probléma is meg fog szűnni.
2020. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jácint78 válasza:
100%
Szia... vannak drasztikus gysz tagadok is...
2020. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!