Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek az gáz ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz ha egy fiú már 16 évesen elköteleződik egy lány mellett? És ne gyertek azzal most hogy olyankor az még nem komoly, meg nem szerelem..csak az a kérdés hogy kinek mi a véleménye ha fiatalon elköteleződik és csak egy lányt szeret

Figyelt kérdés

2020. okt. 26. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Nincs vele semmi baj. :D

Talán ha jobban belegondolok egy 20 év múlva talán nagyobb lesz a kisértés rá, hogy megcsald mert picit ráunsz és még sose voltál mással.

De ez nem biztos. :D

Nem gáz, hanem szerencsés vagy ha ez így működik.

2020. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem gáz, sőt.

Én azt hittem találtam egy ilyen srácot, akivel együtt terveztük a jövőnket, nagyon szerettük egymást és nagyon beleéltem magamat. Aztán ő most mégis feladta a kapcsolatunkat pedig én tényleg azt gondoltam együtt öregszünk meg. Szerintem nincs semmi gond vele ha egy srác olyan kitartó hogy egy lány mellett éli le az életét akit nagyon szeret. De tudom ezt sokan nem így gondolják sajnos. Ezért is félek újra szerelembe esni, pedig nagyon vágyik rá

17/L

2020. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
A legjobb dolog!
2020. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

Együtt vagytok vagy csak kiszemelted?


Szerintem ezt az érzést most építsd fokozatosan le! Én már átéltem.


14 éves koromtól, 19 éves koromig (néhány hónappal miután betöltöttem 19et-ig) vágytam rá és össze akartam vele jönni.


18 évesen úgy tűnt, hogy miután szakított az exével, felém fordult és kaptam 1 esélyt, de utólag átgondolva szerintem csak játszma volt a részéről vagy rám koncentrálva tette túl magát az exével való szakításon. És végül faképnél hagyott. 😞 NEM ÉRI MEG!


Piszok, pokoli volt a fájdalom, amit azután éreztem sokáig!!! (Sokkal fájdalmasabb, mint bármilyen más lelki vagy fizikai fájdalom!) és azt gondoltam magamba, hogy bár ne ismertem volna meg!


Idővel jobb lett, a minden napi teendőkre koncentrálva és pl. instagrammon láttam több szép magyar lányt (kellett idő mire más lányokat is tudtam értékelni, mert sokáig számomra ő volt a tökéletes lány) és jó érzés szaladt át rajtam, hogy megannyi lehetőségem van még! 🙄


Szóval ez A MAGYARÁZAT arra, amit sokan mondanak, meg ami

"a nagy könyvben" van megírva: SOHA NE TEDD FEL MINDEN REMÉNYED 1 LÁNYRA!!!!!


Higgyél nekem és fogadd meg a tanácsom és, akkor neked nem kell átélni azt a csalódást és fájdalmat!!


20F


HA viszont együtt vagytok, akkor építsd és ápold a kapcsolatotokat és kívánom, hogy maradjatok együtt!!

2020. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Én nagyon örülnék neki, hogyha találnék egy ilyen fiút, mert én is ilyen típusú ember vagyok. Nálam nagy pluszpont
2020. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem fiatalon is lehet szerelmes, és szeretheted a másikat.
2020. okt. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintemis ritka egy kincs egy ilyen fiú
2020. okt. 26. 22:57
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ideális szerintem is az lenne, ha 1 lánnyal lehetnék egész életemben. Mármint, ha úgy alakult volna az életem én lennék a legboldogabb. Csak sajnos ez nagyon ritka...az ilyen típusú lány/fiú biza ritka, mint a fehér holló.

Sorozatos csalódások után pedig ennyi idősen már egyet kell értsek 4-essel sajnos. Nehéz megbízni az emberekben. :/


23/f

2020. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

Es akkor most jovok en, lerombolni az illuziokat: a ferfiak alapvetoen NEM monogamiara vannak berendezkedve. Biologiai teny, kar vele vitatkozni. 16 evesen az a fiu most mindent elkovet, hogy a bugyidba jusson, szinten tisztan biologiai okokbol, sot mindent elkovet, hogy amig csak lehet ott is maradjon.


Aztan amikor eltelik par honap, ev, akkor rajon hogy vannak mas bugyik is, amikbe ugyanugy be kene jutni, akkor is ha te ezt el sem tudod kepzelni. Gyerekek vagytok meg (mindenfele ertelemben), probalj megbaratkozni a gondolattal hogy 1 000 000-bol egy tinikapcsolat lesz olyan eletreszolo es mindent elsopro, mint amit most te a rozsaszin kodon keresztul elkepzelsz magadnak.

2020. okt. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
mmax 20 êves korára megunja a lány, mert ő még nem tapasztalt eleget.. amikor 14 éves voltam , mar tudtam a nők igényei úgy változnak mint az idő járás!
2020. okt. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!