Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek az gáz ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz ha egy fiú már 16 évesen elköteleződik egy lány mellett? És ne gyertek azzal most hogy olyankor az még nem komoly, meg nem szerelem..csak az a kérdés hogy kinek mi a véleménye ha fiatalon elköteleződik és csak egy lányt szeret

Figyelt kérdés

2020. okt. 26. 21:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én a saját tapasztalatomat tudom mondani és, hogy elkerüld ami velem történt

Velem szombaton szakított az a lány akivel elképzeltem az életemet, naív voltam, belekényelmesedtem és teljesen természetesnek vettem, hogy mi együtt vagyunk

Tudom mik voltak a hibáim de már késő

Javaslom, ha igazán szereted és tényleg vele akarsz lenni akkor a kapcsolat közben is küzdj érte, ne akkor amikor késő, ha sétálni akár sétálj csak érezze azt, hogy szereted és ő is szeretni fog

Az én kapcsolatom 10 hónapig tartott, remélem a tiéd sokkal tovább fog!

19f

2020. okt. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

9es, szerintem meg nem úgy van, én amikor szerelmes voltam, tök mindegy volt hogy mennyi és milyen szép lány volt, tünt fel mellettem, rájuk se néztem.

Nem volt más csak a szerelmem.


Aztán persze pofára ejtettek ezek a nők mert nem értékelték a hűséget, s megkapták utánam a csalfa, több vasat a tűzben tartó kujonokat, hehe, hát egészségükre

2020. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány..aki kiirta a kérdést, és ami azt illeti én sose csalnám meg senkivel se főleg hogy tényleg szeretem
2020. okt. 27. 14:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!