Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kellene tennem ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ebben a helyzetben? Eléggé bonyolult*, a többi lent. *mármint csak számomra szerintem 18/l

Figyelt kérdés

Szóval gimnáziumban megismerkedtem egy lánnyal és nagyon beleszerettem, de nem láttam, hogy részéről több lenne, meg aztán barátnője is volt, szóval elástam magamban ezt az érzést, aztán nagyon jó baráti kapcsolatba kerültem vele, és így két év után összejöttem egy fiúosztálytársammal, mert tetszett/tetszik nekem, nagyon aranyos, viszont szakítottunk. Részben azért, mert számára SOKKAL többet jelentettem, meg mert eddig sikerült elnyomnom magamban az érzést, de most már minden egyes pillanatban arra a lányra gondolok, egyszerűen annyira szeretem, és eddig is szerettem, de tényleg próbáltam megfojtani magamban. És aztán ő is szakított hamar a barátnőjével.

Szóval aztán a fiú meg én újra összejöttünk, mert részben tényleg kedvelem őt, ő meg nagyon szeret, szóval nem akart elengedni, én meg nem szeretnék soha senkit sem megbántani, és most kezdem azt érezni, hogy tetszem annak a lánynak, de ebben nem vagyok biztos, de néha olyan jeleket küld nekem. Tudom azt, hogy mivel én szerelmes vagyok másba, ezért szakítanom kellene a fiúval, de egyszerűen kevésnek érzem magam ehhez.


Ti mit tennétek a helyemben?



2020. nov. 25. 16:16
A kérdező szavazást indított:
Szakítsak a fiúval?
Szakítsak a fiúval és mondjam el a lánynak?
Mondjam el a lánynak, és várjam ki, hogy mit mond?
34 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

B.


Lehet, nem ez a lány lesz az igazi, de a fiúval nem megy, ez már látszik. Hagyd, hadd találja meg ő is az igaziját. Te is meg fogod!

2020. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 koloshortos ***** válasza:
65%
Fel a fejjel van számodra egy dal : D [link]
2020. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Mondd el a lánynak először, mielőtt szakítanál. Hisz mi van, ha szakítasz a fiúval, lelki galiba lesz belőle, rosszul érzi magát, DE! A lány nemet mond neked. Akkor nincs senkid, és a fiú meg rosszul érzi magát. Csak akkor lépj, ha már biztos a lányos ügy.
2020. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A 3. válaszoló szempontja sem rossz, viszont ez elég tisztességtelen a fiúval szemben. Ne húzd szerencsétlen agyát, mikor látszik, hogy nem működik köztetek a dolog.
2020. nov. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam újból. Valahogy nem láttam, hogy a fiúval offos vagy, csak nem akarod megbántani. Hát akkor egyértelműen szakítás vele.
2020. nov. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! ❤
2020. nov. 27. 19:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi lett a döntés?
2020. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A fiúval szakítottam, őszintén elmondtam neki mindent.

A lánynak még egy darabig nem lesz alkalmam elmondani, remélem, hogy a jó pillanatban rájövök, hogy az a jó pillanat

2020. nov. 27. 21:54
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Ez bi sztori?
2020. dec. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
font vagy hilltop irsai bor a jobb?
2022. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!