Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az, hogy csak addig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak addig vagyok szerelmes valakibe ameddig meg nem kapom az illetőt?

Figyelt kérdés

Minden vágyam, hogy legyen egy hosszú és boldog kapcsolatom. Könnyen szerelmes leszek, viszont mikor összejövök valakivel utána egyik napról a másikra eltűnnek az érzéseim. 2 kapcsolatom volt eddig (10, és 9 hónaposak) mindkettőnél így volt, de velük maradtam mert reméltem, hogy újra kialakul, de nem alakult ki, csak a ragaszkodás bennem de szerelmet nem éreztem. Ha hozzámbújik valaki nem érzek semmi különösebb érzést, ha megcsókolnak akkor sem. Sosem éreztem még azokat a bizonyos "pillangókat" a gyomromban, de kezdem feladni, hogy ez sikerülni fog e. Ez mitől lehetséges?

17/l



2020. dec. 16. 00:49
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Én férfiként voltam így sokáig, aztán felnőttem. :)

Ameddig meg akarunk szerezni valakit, addig az motivál, az a cél. Gyakorlatilag az első csóknál a célt már el is értük, sínen vagyunk, fogunk szeretkezni, egy pár vagyunk, stb.

Végrehajtottam életem legnagyobb hőstettét, megszereztem életem nőjét! Ennél nagyobb célom nem is lehet! A fenéket, ebből egy szó sem igaz!

Bármilyen hihetetlen, de itt kezdődik csak a neheze. Egy kapcsolatot fenntartani sokkal nehezebb, mint megszerezni valamit. Egy-két hétig könnyű csúcsformát mutatni, de nem az a cél, hogy valakit megszerezz, nem az a cél, hogy kimondjátok bűvös szót, nem az a cél, hogy élvezzetek 1, 2, 10 vagy 100 alkalommal. Az a cél, hogy egy boldog pár legyetek.

Az ismerkedésnek egy sokkal mélyebb szintje kezdődik ilyenkor. Nem vége van valamilyen ilyenkor, ha kezdődik.

2020. dec. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg ez nem szerelem, csak azt hiszed. Inkább szerintem csak versenyszellem, és miután megkaptad (megnyerted), már nem hajt ez a szellem.
2020. dec. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!